bugün

"Çek Cumhuriyeti'nde dini hayat yok denecek kadar az. Çek Cumhuriyeti Avrupa Birliği içerisinde Estonya'dan sonra en büyük ateist nüfusu barındıran ülke. Nüfusun yüzde 70'inin dini bir inancı yoktur. "

https://www.merhabahaber....k-cumhuriyeti-313360h.htm

bazılarının slovacko yu tutması için bir sebep..
10 yıldır son 15 hafta edin viscadan bile daha başakşehirli olanların "slovackolu oldunuz eğeeghgeg" diye ağladıkları maç.
28 şampiyonluk mu birde balkan kupası alarak avrupanın en büyük kupasını ülkeye getiren fenerbahçe deseydin nasıl unuttun. rakipde dünya karması slovacko maçı 320 ülke canlı yayınlayacak. bla bla bla
trömsö ile karşılaştıranlar trömsö galatasarayı eledikten sonra kızılyıldız ve romayıda yendiğini hatırlasınlar.
adını ilk defa duyduğum bu takımada diş geçiremiyorsak ülkece amatör futbola dönelim boşuna israf yapmayalım. diğer spor branşlarında fazal ilgi yok diyemi sporcular kafaları rahat dünya çapında başarı elde ediyorlar acaba.
Kaleci genç fenerin umarım sıkıntı olmaz.altay sakatmis.
Buna da elenirse zaten kapıya vurup kilidi bıraksınlar bu işleri.
Slovackoyu trabzonspor ile yaptığı hazırlık maçında izledim. Taş gibi takım. istikrarlı yükselişleri var. Geleceği parlak.
fenerbahçe kazanır ama kalesinde golü de görür.
bi zahmet eler inşallah !!!!!!!!!!!!
geçen hafta damarlarında kiev kanı dolaşan arkadaşların bu sefer slovacko fanatiği olmalarına sebep olacak maçtır. kiev gene tanıdık bildik yerdi de slovacko hangi ülkenin takımı onu bile bilmiyordu adamlar.

fenerbahçe adama işte böyle coğrafya bilgisi aşılar zorla. ilkokuldan sonra kitap kapağı açmayan adamlar haldır huldur araştırma yapıyor googledan *
Harika oynarken, kırmızı görüp üstüne penaltı kaçırmaz, topumuz direkten dönüp, nizami golümüz iptal edilmezse, rahat kazanacağımız maç. Kiev maçında olanlar ancak Fenerbahçe'nin başına gelebilirdi zaten.
(bkz: iptv)
Acura yine küfür etmeye sebep olan maçtır. Exxendeymiş siksen izlemem.
Fenerbahçe'nin maçı alacağına yürekten inanamıyorum, ama bir şekilde inanmak istiyorum. Zira ipneler geçenki maç yüzünden girdiğim iddiada bana tatlı kaybettirdi.
Bir futbol müsabakasında taraflardan biri fenerbahçe furbol takımı ise rakip maltepe pazarı esnafı bile olsa “kesin galibiz” şeklinde büyük konuşulmamalıdır. Zira fenerbahçe 2 takımlı kupada 3. Olabilen, seyirciz maçta seyircisiz oynama cezası alabilen bir takımdır.