bugün

(bkz: necati ates hasan sas dovus mucadelesi vol 2)
(bkz: aykut kocaman)'in sezona iyi başlamasının başka bir örnegidir.lakin hızlı koşup ,seyrek düşmesiyle meşhur bir attır aykut kocaman.
kim ne derse desin -bir fenerbahçeli olarak söylüyorum- galatasaray'ın özellikle 2. yarı çok ama çok iyi oynadığı fakat kaleci faktörü sebebiyle kazanamadığı karşılaşmadır. galatasaray kazanmak adına her şeyi yaptı. hatta geçen yıldan gelen son dakikalarda gol atma ve maç kazanma geleneği ve g.tündeki balı yine sahne aldı ama hakan'a şükürler olsun ki topu kaleci yattıktan sonra üzerine vurdu... ligin ilerisi için kesinlikle ölçü alınmaması gereken bir skordur bu.
necatinin aslinda ne kadar yeteneksiz oldugunu bir kez daha sergiye actigi mactir
son dakika penaltısıyla yırtma gayreti tutmadı. baktım da cimbom yine eski cimbom. ya farksız yenecek 1-0 gibi ki onu da son dakikada atacak veya yine son dakikada beraberlikle bitirecek maçı puan toplayacak ya da beraberlikle mac bitecekken son dakika golü ile maçı alacaklar.sonra geçen sene oldugu gibi şampiyon olduk dicekler. artık ballı değilsiniz gibi geldi. bilek gücü gerekecek sanki.
bu arada entriyi yazarken maç bitti. mutlu muyum? mutluyum... * *
hakkında bu kadar entry görünce hakan şükür'ün penaltıdan gol attığını düşündüğüm maç.ne varki yine kaçırmış işte.
bir yazar arkadaşın "eksi verin hatta seri eksi oy veren olun" gibi sözünü esefle kınadığım maçtır.entryin beğenilmeye bilir eski oy verilir ama bilerek verilen seri ekşi oy veren ibne ile normal oylama yapan birini aynı kefeye koyamazsın.fanatik olmayı artık bir kenara bırakın lütfen.evet üstüme alındım eksi oy verdim ama seri oy verenle beni bir tutamazsın diğer yazarların sessiz kalmasınada pes doğrusu.
saç ve baş yolduran bir maçtır.. sık sık o şöyle olsa bu böyle olsa dedirtebilen hoş olmayan maç..
galatasaraylıların sezona buruk başlamalarına neden olan maçtır..
gecmisinin penaltılara dayanan bir takımın gelecek icin umut vadetmemesidir. * en azından eski penaltıcıların anılması ve jubilesi yapılmalıdır. *
an itibariyle 1-1 bıtmıs olan mactır.gecmıs olsundur.
gs nin ilk beraberliğini aldığı maç olmuştur.
(bkz: japon bayrağı)
(bkz: iddaa kuponunun yatması)
(bkz: şerefli beraberlikler)
iki takiminda birer puan aldigi mactir. 90 dk sonucu!!!
galatasaray ikinci penaltisini kacirdi..birininin su takima bir 10 numara hibe etmesi lazim **

edit:arkadasim mactan once dus alir insan..
(bkz: nereye kadar)
hakan şükür'ün penaltı kaçırdığı maçtır.
yine nasil olduysa galatasarayin yirtmak uzere oldugu mactir. bilimum fener besiktas taraftari 81. dkdaki golle yikilmistir.
yener mi acaba diye iddaa kuponuyla beklediğimiz maç olmuştur.
macin 81. dakikasinda ilicin attigi golle skorun 1-1 oldugu mactir. galatasarayin daha maglup olmadigi mactir. *
gs mağlup oldu demek için erken dediğim maç. zira ankara kapanmakta ve gs bastırmaya çalışmakta. gs geçen sezon böyle giden bütün maçları bir şekilde kurtardığı için her an öyle bir sürpriz bekliyorum gs'den.
ilk yarı itibariyle hasan şaş,mehmet güven,cihan haspolatlı ve necati ateş in sıçıp batırdığı maç olmuştur.
ilk yarisi 1-0 ankaraspor'un ustunluguyle biten mac
an itibariyle necati'nin penaltı kaçırdığı maç

edit: çok zevkli bi maç oluyor. bir gol ve kaçan bir penaltı. bu maç daha çok şeye gebe.*

(bkz: uludağ sozluk spor servisi)
2006-2007 sezonu Turkcell Super Ligi nin ilk karşılaşmasıdır
dk. 15 gol petros
güncel Önemli Başlıklar