bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    4 aydır eline kadın eli değmemiş oto yıkamacı

Sözlükteki kadınlara "karı" diye hitab eden yurdum abazasıdır.
    Ben bir abi olarak sözlükteki bacılarımızı uyarıyorum.

gerçekten acıyorum haline bu arkadaşın.
    2 entrysinden birinde "bonom morcodos amogom vor" deyip duruyor bir de.

sevgili oto yıkamacı, kadınlar mercedes amg'ye değil, insanlığa bakarlar.

selametle.
    33 -7 ... tengir budun
  2. 2.
    https://video.uludagsozluk.com/v/devlet-bahçeli-denince-akla-gelenler-154351/

10 ... timur cengiz hulagu
  3. 3.
    en azından eline seksi hanımların arabaları değmiştir.

çok da şey yapmamak lazım.
    1 ... kilise sarapcisi
  4. 4.
    Karıdır.
    Hani kendince aşıladığını sanıyor.
    Bildiğin yobaz kafasızlığı var.
    6 ... rakivebalik
  5. 5.
    (bkz: 5 aya girdim) *
    -1 ... frktmz krds frktmz
  6. 6.
    ufaktan tiyo atmış benim kadınlarla işim yok diye aslında rakibim kadınlardır diye de uyarmayı unutmamış.

bu yazarımız kamyoncuların ve bağcılar apaçilerinin göz bebeğidir kıskanmayalım.

çok iyi kucak dansı yapar bir tanemiz. ama serbest piyasa taraftarı olduğundan solcuları sevmez. fakat serbest piyasa ekonomisi yüzenden iflas ettiğinden elinde ne porşeşi kaldı nede lovbet motoru.

hatta istanbul'un en ünlü rezidansların dan birinde olan muhteşem manzaralı ofisini de borsada ki çöküş sırasında kaybetti .(çok üzüldük)
    birde rıza tüyünce galiba onunla ortaklıkları varmış eee para kesildi.
    bu canımız da londra asfaltın da tırcı ve kamyoncularla çalışmaya başladı. ticaret ticarettir.
    kamyon kupalarında ticaret biraz zor olsa da canımızı destekliyoruz..

hafta sonları da bağcılarda ''.... bar'da '' konsomatris olarak çalışıyor.(emekçi insan)
    inşallah çok kazanır yeniden patron olur. porçeleri ve ferrarileri ile fotoğraf paylaşarak bizleri aşağılar. (teşekkür)

amen.
    2 ... baris hemen simdi
  7. 7.
    vay salak. ciddi ciddi sırf prim için tavsiyelerde bulunmuş sözlük bacılarını falan uyarmış, akabinde de 12 artı oy'u kapmış.

geri zekalı, aç gir bak araştır bakalım sözlük tarihini ne zaman bir sözlük kadınına ciddi ciddi yazmış, yürümüşüm.

lan ne gevşek adamlarsınız be. vallahi gülüyorum.

arkadaşlar başlığı açan gundi donuza ekli olduğu için ilk etapta fark edemedim kimin açtığını sonra merak edip baktım profiline tabi ki tangır tungur.

eee, bir ırkçıdan nasıl espriden, ironiden anlamasını bekleyebilirsin ki? primcisin olum sen. bir yandan sözlük kadınlarına yalakalık yaparak diğer yandan üzerimden, 'oto yıkamacısı' diyerek prim yapıyorsun.

al bak yeni yıkadım.
    (img:#1594306)
    4 -7 ... frktmz krds frktmz
  8. 8.
    Oto yıkarken boşalıyordur.
    1 ... esmer bey
  9. 9.
    fırçayı hunharca sallayan yıkamacıdır.
    2 ... mecburi istikamet
  10. 10.
    kadınlar insanlığa değil mercedes e bakar amk.

siz hangi dünyada yaşıyorsunuz ?

doğru yolda olan yıkamacıdır.
    2 -2 ... abdul alhazred