1. 1.
  Celal şengör" Türkiye Pakistan bile değildir, Afganistandır" dediğinde haklıymış maalesef.

  islamcı vatan hainleri daha ne kadar küçük düşüreceksiniz bu ülkeyi acaba?

  https://www.cumhuriyet.co...-acilmasina-tepki-1755943
  1 -1 ... turk bilge tonyukuk
 2. 2.
  Durum içler acısı yav.
  1 -1 ... karton toplayan cocuk
 3. 3.
  O taliban bayrağı amk beyinsizleri. Resullahın bayrağı olan kelimeyi tevhid. Üzerinde de la ilahe illallah muhammed rasulullah yazıyor.
  -1 ... kurmay albay
 4. 4.
  Orada ne yazdığı değil, ne amaç edildiğini tartışacak akıl sahibi olanlar yazsın da sözlük de bir şeyler öğrenelim.

  Falanjist militanlar veya taraftarları (malûmunuz, Beyrut'da israil'i desteklemiş ve büyük ölüm katliamlara imza atmışlardı) gelip ayasofya'da davut yıldızı (Süleyman mührü) olan bir bayrak veya flama ya da pankart açsa "ne olmuş ki canım, Osmanlı dünyasında özel bir yeri vardır. Mesela Barbaros Hayreddin Paşa, denizde seferdeyken rüzgara hükmedebilmek için sancağına Mühr-ü Süleyman motifi nakşettirmişti. Çünkü bu mühürün tılsımlı, kötülüklerden koruyan ilahi bir gücünün olduğuna inanılıyordu. Padişahlarda özellikle savaşa giderken üzerine bu motiflerin işlendiği “tılsımlı gömlekleri” giyiyordu.

  islam inancında da aynı şey söz konusu. Mühür manevi bir zırh niteliği taşıyor. Bir nev’i kötülüklerden koruyan ilahi bir işaret. Onun içinde Osmanlı birçok yere kazımış bu simgeyi. Kâh sancaklara, kâh padişah kaftanlarına, kâh mezartaşlarına, kâh türbelere, kâh cami duvarlarına, kâh kitabe altlarına.

  Üsküdar merkezde, Hakimiyet-i Milliye Caddesi’nin üzerinde bulunan Gülnuş Valide Sultan Camii’nin (Yeni Valide Camii olarakta bilinir) ana giriş kapısının kitabesinin altında bir Mühr-ü Süleyman motifi (bu motifler çoğu camide) bile var" mı diyeceksiniz?

  Bu kadar cahil ve kör olmayı nasıl beceriyor ve pankart üzerinde yazan şeye peygamber mührü temsil şekli diyebiliyorsunuz savunabiliyorsunuz?

  Yarın apo hapisten çıkıp sizlerin oyunu almak için amblemi ay yıldız olan parti kuracak olsa onu en büyük Türk milliyetçisi diye başkan mı seçeceksiniz?

  Anadolu'yu işgal eden Yunan kuvvetlerinin halifeyi korumak için geldi, ona direnmeyin diyenlere kanan insanlar gibi olmayın.

  Şahin marka arabaya Mercedes yıldızı koysalar size arabayı Mercedes diye satarlar.
  Eminönünde üzerinde Apple logosu olup içinde Android işletim sistemi olan telefonu da 10.000 liraya satarlar.

  Biraz aklınızı kullanın, korkmayın canınız acımaz.
  ... thebiggraywolf