1. 1.
  seçimden önce chp zulmü altında 4.65 gibi fahiş rakamları gören dolar seçimlerin ardından 4.58'e kadar çakıldı. reis yetkiyi alınca dış mihraklara tokadı vurdu.
  1 -12 ... masklavi
 2. 2.
  Ne güzelde herşey dolara endeksleniyor. Ama patatesin soğanın fiyatı hala aynı delikanlı.
  6 -2 ... universitemezunuaskdoktoru
 3. 3.
  4,58 çakılmak ise bravo reise. Bu algıyı yaratmak zor büyük iş başarmış.
  6 -1 ... portatif
 4. 4.
  "seçimden önce chp zulmü altında 4.65 gibi fahiş rakamları gören dolar"

  hakikatten sabahtan akşama bu kitlenin yazdıklarını okuyorum samimiyet ile söylüyorum anlamıyorum. gerçekten böyleler mi trollük olsun diye mi yapıyorlar yoksa bambaşka amaçları mı var. ve bu üç seçenekten hangisi daha vahim olur onuda bilemiyor insan.

  bu ağızlardan sıklık ile dile getirilen "kimsenin iplemediği" bir muhalefet partisi var ve karşısında gene bu ağızlardan türetilmiş "dünya lideri" ve hükümeti var. şimdi koskoca dünya lideri varken kimsenin iplemediği ve ne mecliste ne piyasalarda sözü geçmeyen chp nasıl oluyorda dolara hükmedebiliyor ? hani etrafında zengin iş adamları var onlara yaptırtıyorlar desen sadece mehmet cengiz denilen hükümet güdümündeki "son koyucu"nun mal varlığı muhalif zenginlerin hepsinden fazladır muhtemelen. diğerlerini saymıyorum bile ağaoğlusudur albayraklardır bilmem ne oğullarıdır. koç grubu falan böyle şeylere zaten girmez muhalif olanlardan. peki nasıl oluyor oğlum bu iş ? aynı ağızdan bu birbirinin tam zıttı olan 2 şey nasıl çıkıyor ? chp etkisiz eleman mı yoksa ülkedeki tüm düzensizliğin kaynağı mı ?
  7 -3 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  iki sene evvel 2016'da yani 2, 80'di. bilginize.
  1 ... saldirayterk
 6. 6.
  4,40 ın altına inmesi imkansız olan, birkaç saat içerisinde de muhtemelen tekrar yükselecek dolardır. Appa yip yip.
  3 ... the last airbender
 7. 7.
  bazı malların destan yazdığı durum. soğan ile patateste düştü hiç oralı olmuyorlar tabi. akşama kadar dolar yükselse de akp ye sallasak diye bekliyorlar. bu ülkede iyiye gidecek her şey böyle şerefsizlerin zoruna gidecektir.
  1 -4 ... timarli sipahi neferi
 8. 8.
  2 uçuk ayda 3,95 den 4,58 e çakıldı.

  hüloğğğ.

  pedit : 2 nisan tcmb kuru (3,9577)
  2 ... liz queen
 9. 9.
  çabuk çakıldı dikkat edersen. dolar için 4.58 normal yani öyle mi? doların ülkemiz standardlarında 2.5 liranın üzerinde olmaması gerekirken 4.58 e mutlu olunuyor.
  2 ... kafam bir milyon
 10. 10.
  5 liraya çıkınca umursamıyor gibi yapanların biraz düşünce başlığa gelmelerine sebep olmuş düşüştür. hani siz ekmeği dolarla almıyordunuz?
  2 ... son tahlil