1. 1.
  Bu kadar yüksek sesle okunması şahsımı rahatsız ediyor. Orta çağda yaşamıyoruz artık. insanların çalar saatleri, telefonları var. Tamamen yasaklayın demiyorum ama sesini kıssanız hani o çokça dile getirdiğiniz inancınızın hoşgörüsüyle.
  9 -12 ... kavalkemigylekavalcalankavalci
 2. 2.
  bunun adı din faşizmdir. insanlara işkence yapıp ibadetlerini yapıyorlar çünkü. oysa bir saat kurup namazına kalkabilirler ama böyle bir şey olmaz çünkü illa kafa sikecekler.
  din faşizmine akıl ermez o yüzden, bunun hiçbir haklılığı da yoktur. mesela gidip kilise çan çalsa bu saatte bir müslüman uyansa gidip orayı yakar ama onlar her gün kafa sikiyor. neden? çünkü şu an güçlüler. yarın bir gün güçleri kırılınca minareleri bir bir yıkılacak. mesela batıda bazı yerlerde bunlara minare yaptırmıyorlar neden? çünkü gerek yok. ezan okuyup milletin başını neden şişiresin ki?
  din senin sorumluluğun ve seni bağlayan bir şey çok istiyorsan gidip kendi çabanla kalkarsın.
  bunları maalesef aşamıyoruz toplum olarak çünkü islam topluma uymayan, insanın tabiatına ters faşist bir din. ezan da bu faşizmin bir uygulaması. başka bir şey değil.
  6 -8 ... allah yok din yalan
 3. 3.
  Herkes cogunluga saygi duymak zorundadir.Sahislari cok rahatsizsa kilise canlarinin caldigi yerler var.oralara gitsinler kapi acik.
  2 -7 ... amigostar
 4. 4.
  Doğru o saatte atom parçalıyorsunuz dikkatiniz dağılmasın, 31 çekerken rahatsız mı oldunuz ? Saldıracaksanız daha mantıklı şeylerle saldırın, güncelleme atın kendinize yıllardır aynı şeyler baydı amk.
  2 -4 ... haydigelgidelim
 5. 5.
  benim vatanımda ezan susmaz, bayrak inmez.
  5 -7 ... oguzturk
 6. 6.
  çoğunluğun kendilerine bile saygısının olmadığı yerde, neden bizler çoğunluğa saygı duyalım merak ettim.

  hassas bir uykunuz varsa, ne yazık ki her sabah uyandırır. iki amacı vardır ve bunlar gayet açıktır, biri bir grubu uyandırmak, diğeri de bu grupta olmayanları rahatsız etmektir.
  4 -4 ... outoftheblueintotheblack