1. 1.
    bir miktar gülmeyle başlar ve aksine aşk doğurur onun ponçik olmayan ayakları.

bir gönül! bir tadımlık da olsa o narin ayaklarını sehpanın köşesine vurmak kadar acı vericidir.
    ah benim şarkı gözlü şehla bakışlı azizem, minnak ellim 39 numara ayaklım.

beni çapkın olarak gördüğünüzün farkındayım. size bunu daha önce de anlatmaya çalıştım fakat kapalı algılarınızdan içeri sızmak mümkün olmadı.
    artık sızma girişimlerim daha da iyi olacaktır. kendimi size ve ayaklarınıza yükleyip algılarınızla oynayıp bulutlar üstündeki bedenime bir karşılık bulmaya çalışacağım.

hadi uzatın, o kan hücum etmiş o yangın çıkan yanaklarınızı kraliçem elena lenoçka arkedyevna...
    1 -4 ... dolasik
  2. 2.
    39 numara ayakli biri minik elli olabilir.

Tam tersi kocaman elli bir kadin da 37 numara ayakli olabilir.

Ayak fetisisti değilim ama bunu anlayacak kadar cok kadin girdi hayatima. Ama olmaz oyle sey derseniz, 39 numaralı kiza ayaklarin silikon muydu diye bir sorayım.
    2 -1 ... kahve seven adam
  3. 3.
    Olabilir ne var bunda topukluda 39 spor ayakkabı da 40 giyiyorum. Gayette bakımlı ayaklarım var.
    6 -4 ... sevdanolmasaa
  4. 4.
    karı dediğinin ayakları büyük olmaz, limit 38.
    1 -8 ... liberez les mots
  5. 5.
    Hayır anlamadığım. Kısa boyluları sevmeyip büyük el ayak da sevmemeniz. Ne istediğinize karar verin lan.
    3 ... sensusbence
  6. 6.
    43'ten aşağısını ayak kabul etmeyen beni üzmüştür. biraz büyüsün, sonra gelsin.
    ... bize de mi caylak
  7. 7.
    39 numara ayak mı görmediniz, yoksa hayatınızda hiç kadın mı yok kardeşim,

boyu 1.65CMyi geçen bütün kadınların ayakları 38 numara civarıdır.

abazalığınızın düzeyini ben harbi anlayamamışım daha önce...
    5 ... torunusamil
  8. 8.
    Fırın açmayı planlasa küreği hazır olan kişi olmaktır.
    -2 ... emeklimuhendis
  9. 10.
    Bana aşık olmak ile eşdeğerdir.selam arkadaşlar.otuz dokuz numara ayakkabı giyen pehlivan bir kıza aşık olmak isteyenler eklesin.

39 numara ayakkabı giyen kıza aşık olmak
    -2 ... icimdeolenbirivar
  10. 10.
    1.82 boyunda sarışın yeşil gözlü bir Nefise Karatay modeli biliyorum ayakları 39 numaraydı. Ne yapmalıydım onu anlamadım, ayak kalıbı alıp Yok olmaz mı diyecektim?
    1 ... kelkeshoze