bugün

ben ülkemi adeta pazarlamakla mükellefim diyen bir başbakanın, babalar gibi satarim diyen bir bakanın * olduğu akp iktidarında doğal şeylerdir bunlar.
zira akp ülkede ne varsa yoksa bu şekilde peşkeş çekti.
adamlar icraate ve yapıcılığa değil, ülkeyi tasfiyeye gelmiş adeta.
hatırlanacağı gibi tekel olayında içinde 150 milyon dolarlık mal olan fabrikaları 300 milyon dolara peşkeş çektmişlerdi ve 1 sene sonra alan adam 900 milyon dolara satmıştı.
olayın özünü tam ve detaylı olarak merak edenler için; http://www.milliyet.com.t....2010/1206952/default.htm

ayrıca burada ilginç bir nokta var.
sendikalar bu rezalete itiraz ediyor ama bakan bunu duymazdan geliyor dahası soruşturma izni vermiyor.
sendikalar ise danıştay'a başvuruyor ve danıştay yine yüceliğini gösterip bu kul ve yetim hakkını yiyen peşkeşe dur diyor.
ayrıca akp'nin yargı reformu için çıldırması da bundan olsa gerek.
kendi pisliklerine, peşkeşlerine, yolsuzluklarına, usulsüzlüklerine ses etmeyen, hizmet eden bir yargı yaratma çabasındalar.
ki o zaman bol bol 39 milyon tl'lilik yerleri, 5 milyon tl'ye peşkeş çekebilsinler.
(bkz: tüyü bitmememiş yetimin hakkını yiyenler)
(bkz: durmak yok yola devam)
(bkz: türkiye nin kalkınamama sebebleri)
(bkz: göte girince açılan plaj şemsiyesi)
(bkz: ucuz verip sürümden kazanmak)
(bkz: bunu yapan türktür dedirten olaylar)
bunlar gerçekten türk mü acaba?
başbakanın her zaman yediği özelleşme adı altında peşkeş bokunun resmi olarak farkına varılan örneği.
demek ki sıra barjlara kadar gelmiş ,,yazık ki ne yazık..hemide bedavaya "yetim hakıyla gelme huzuruma" yüce yaradan.
güncel Önemli Başlıklar