bugün

marketten alınan 36 lık tuvalet kağıdını, yeterli büyüklükte poşet olmadığı için ambalajıyla eve kadar ''ne göt varmış arkadaş'' bakışları eşliğinde taşımaktır. insanın özgüvenini ölçen zorlu görevlerdendir.
tanıdık bir kız arakdaşın görmesi durumunda hemen yere bakış pozisyonuna geçmeye neden olan durum.
'kaç kişi sıçıyo lan sizin evde' diyen bakışlara maruz kalmaktır.
"kimin götünü mumyalayacaksın" gibi bir sözle tacize maruz kalmak söz konusudur. en iyisi gittigidiyor'dan 36 lık tuvalet kağıdı siparişi vermektir.
herhalde evin hemen altında bir sıgınak kurdum inandırmacası olsa gerek.. bence yoktur alan.. hayır tamam illaki ekonomik oluyodur eyvallah da yapılmaz be ya..
yeşil, el örmesi yelek giyen yaşlı teyzeye rastlanılması halinden daha kötü olmayan haldir.
bugün staj yaptığım işyerine tuvalet kağıdı alırken yaşadığım durumdur. dahada kötüsü işyerinin istiklal caddesinde olması.
kişiyi kasadan geçerken ayrı geren, yolda bir tanışa rastlarsamn da müstehzi müstehzi gülerse diye ayrı geren, velhasıl o lanet olasıca yükü antreye fırlatıp kapıyı kapatana dek yaşamı zehir eden eylem... gerçi neden insan gibi sekizlisini falan almıyorsun, madem araban da yok...
muhtemelen indirim olduğu dönemlerde bu işkenceye katlanıyor insanlar.
önce tuvalet kağıtlarına sonra popoya doğru bir bakış atılarak maşallah denilesi durumdur.
genelde öğrencilerin yapacağı iştir.zira devir hesap devri..
ayrıca daha dün yaptığım eylemdir.
ama boy 1.60 ise işkencedir.
evde ergen sayısı çok ise 36 değil 136lık tuvalet kağıdı bile taşınabilir.
surat görünmeyeceğinden deşifre olma, dolayısıyla yerin dibine geçme riski taşımayan hareket.
çevredekilerin hakkınızda yorum yapmasına neden olur.

-uvvv.

+20 li paket mi??

-ne 20 lisi 36 lık. hemide ekstra boy.

*mınıskim. halim abilerden bu yana böylesini ilk defa görüyorum.

-ulan bunlar yoksa o alamanlar mı??

+valla olabilir abi. adamlar yapıyor arkadaş yau. sıçmaları bile haşmetli.

-bak bak bide poşetsiz falan ele güne karşı taşıyor. harbici alaman bunlar. medeniyet görmüş insanın hali başka.

*üle sıçmanın medeniyeti mi olumuş ki.

-he zaten senin deden de kıçını selpağın filleriyle silerdi. mındafon!!

+akadaş o değil de 36 lı paket. vay anasını yau.

-allah verede kanalizasyon sistemi açık vermeye.

+hueaahaa
siyah içi gözükmeyen poşetse sorun olmaz.
(bkz: göt ister)
hiç kimsenin bir şey diyemeyeceği olaydır. onlara nedir?
bizde sıçıyoruz ama sıçtıktan sonra demizleniyoruz demektir.
göğüs kabartıcı bir eylemdir.
bir üst modeli 48lik ile yapılandır. yeri gelir kafanızın üstünde taşırsınız "götüm herşeyden değerli" havası verirsiniz yeri gelir kolunuzun altına alırsınız "en yakınımdan daha yakın" havası verirsiniz.
mecburiyettir.

daha ekonomik oluyor yahu. devir ekonomi devri...
her evde nasıl ki tuvalet kağıdı kullanılıyorsa, her eve de o tuvalet kağıdını biri taşıyo demektir. tuvalet kağıdı taşıyan birini görünce şaşırmak veya herhangi bir hal takınmak gariptir sonuçta herkes siliyo aynı şeyle kıçını bu yüzden gayet doğal olan eylemdir.
Her seferinde, tuvalet kağıdını gizlemek için marketteki broşürleri poşetin iç kısmına(tuvalet kağıdının önüne) yerleştirerek bir kamuflaj sistemi geliştirmeme neden olan durumdur. Utanılacak bir eylem değildir tabi ki ama elde değil işte.
36lık tuvalet kağıdını marketten eve kadar teşıyan kişiden alınarak giderilen ihtiyaçtır.
yapmadım, yapmam.almadım, almam.taşımadım, taşımam.
o an hoşlanılan kız karşıda kesin bellirir.