bugün

bir terörist saldırıda kullanılabilecek kızdır. metro, havaalanı, alışveriş merkezi gibi kalabalık bir yere bu hanım kızımızı götürüp babetlerini çıkartmak sureti ile kokudan maksimum 10 saniye içerisinde 1000 kişiyi aynı anda öldürmek mümkündür. bu sebeple güvenlik görevlilerinin çok dikkatli olmaları gerekir, mazallah...
duyduğumda kızın duruma üzüldüğüm garip hadisedir.
asfaltla samimiyeti tavan yapmış, tabanları erimek üzere olan kızdır.
VAKTi ZAMANINDA AH ALMIŞ KIZDIR. DÜNYADAYKEN CEHENNEMi YAŞAMIŞTIR.
bacak aralarında pişik oluşma ihtimali yüksek olan kızdır. eve gidince pişik kremini boca edecektir.
ayak parmakları bembeyazdır geri kalan kısım ise kara.
yine şanslı kızdır. an itibariyle antalya'daki termometreler 40 ı görmüştür. 1-2 saat sonrasını düşünemiyorum bile. burdan klimayı bulana teşekkürlerimi iletiyorum.
(bkz: hay hay buyursun gelsin)
(bkz: ayak fantezisi)
sıcaklığı hesaba katarsak yolculuğu 1 saat civarında sürmüş kızdır. Terlemiş olma ihtimali kuvvetle muhtemeldir.
ayaklar kinetik enerji ürettiğinden dokunduğunda çarpılma riskin olabilir. tabi aynısı ayakların kokusu içinde geçerli.
buram buram ter kokar.
anketör.
ayakları at ayağı gibi olan kızdır.
ya anketör , ya da kampüslerde öğrenciler arasında dolaşıp "play card'ınız var mı? bana yardım eder misiniz?" diyen kızdır. tabii bir yerden sonra o ayakta ya nasır ya da varis çıkar. hem bundan size ne haa! size mi kaldı milletin götünü başını eleştirmek.
güncel Önemli Başlıklar