bugün

bulgaristanın kod numarasını içermiş olan çağrıdır. az önce tarafımı da arayıp kapatmışlardır. uzun bir çağrı yapmamakla beraber hemen kısa kesmişlerdir.
bu o.ç lerin dolandırıcı oldugunu zaten biliyorum ,savcılıkta boş işler çünkü bulgaristana yazışmalar vs ler kiçkimse uğraşamaz mahkeme 5yılı geçer takipsizlik verilir verilmezse bile sana küfretmediği sürece suçu yoktur. dolandırsa bile sadece ufak ceza yer o da türk vatandaşı olmadıklarından birşey çıkmaz.

en son 15 gün önce gece yarısı çağrı geldi dua ettim ulan gece yarısı ne iş diye bir baktım +359 s..r ettim.

özellikle insanın en zayıf anında arıyorlar ahmaklar düşmesin..
bana da bugün +407'si den gelen hede.
geri dönüp aranmaması gereken şebeke.

bunların önü de kesilmiyor o biraz garip.
+359897350064 numarali insan caldiriyor ne derdi varsa bay bayan ayırt edilmiyor.
an itibari ile gelen çağrıdır.
359876485367

hayır yani bende bayanım ne isteyebilir ki?
+359876647373. ara sıra gecenin bir yarısı çağrı atar kendisi. bu kadar abaza bir millet olursak bulgar da romen de söğüşler işte böyle.
şimdi çağrı attı şerefsizler, telefon bu saatte çalınca aklım çıktı, birşey oldu sandım bir baktım bulgaristan numarası.
numara da şu +359876418966.
+3598773491 bugün saat 08:07 itibariyle beni arayan numara.
özellikle 532'li hatları tercih etmeleri dikkatimi çeken ayrıntı olmuştur.
Bulgar karılarıdır.
Bulgaristan menşeli dolandırıcı imiş. Telefonuma baktım 4 farklı numaradan bana da atılmış aynı koddan.
bi bitmeyen numara amk.
yeni bir numara ile karşıma çıkmıştır tekrar. +359 87 7735891.
banada dadanan numaradır. Benim kendime hayrım yok bilmiyor olsa gerek.
türk erkeklerini avlamak amacıyla bulgar kadınların attığı çağrılardır. "ben seni çok seviyor seni görmek istiyor sen para ver ben gel" gibi şeyler söyleyip para araklamaya çalışırlar. tavsiyem çağrılara geri dönmeyin. her halükarda paranız gidecek yoksa.
sabahtan beridir sürekli cevapsız çağrı aldığım numaralar; +359892312781 ve +359894725822. hayır anlamadığım şebeke gibi ne bu ısrar. savcılığa başvuracağım.
Abimin bana 1000 tl verdiği borcu, yakama yapışırcasına geri aldıktan sonra -ve tabi âhımı da beraberinde-, aranarak evlenme vaadinde bulunulduktan sonra 350 euro nakit ve 66 euro masrafı da beraberinde western union ile göndermesine vesile olan dolandırıcılığın başkentinin kod numarasıdır.

"Açmayın, inanmayın; tavşan olup havuca kanmayın; biliniz ki bedava peynir ancak fare kapanında olur" dedirtmeden önce bilmeniz gereken koddur.
benim için sevgilimin aramış olduğunu düşündüğüm çağrıdır.
sizin için oh açmadı da telefon yazmadı diye sevinmiş bir macır aramış ta olabilir.
edit: entry i yazmamdan 2 saat sonra böyle bir çağrı görmem ya çok ironik yada bbg *
bulgaristan kodlu cagridir.
beyler bildiğim kadarıyla sizin merak edip aramanızı sağlıyolar ve dakkada tam bilmiyorum ama yüzlerce dolar fatura kitliyolar.

son moda dolandırıcılık.

edit: özellikle abazalara yapıyolarmış beyler. üzgünüm.
ara ara telefonuma gelen cevapsız çağrının kodudur, sağ olsunlar ayda bir, iki ayda bir felan cevapsız çağrı bırakıp rahatsız ederler beni pek takılmamalıdır.
(bkz: 306 kodlu cevapsız çağrı)
alan kodu sebebiyle bulgaristan sanılan ama nereden geldiği belli olmayan, muhtemelen dolandırıcılık amaçlı kullanılan numaralardır. bulgaristan sanılan diyorum çünkü bazı programlar ile karşınızdaki telefonda istediğiniz alan kodunu ve hatta istediğiniz numarayı gösterebilirsiniz. yani şu an izmir'den herhangi bir kimseyi pakistan alan koduyla arayabilmem mümkündür.
her hafta üşenmeden iki kere çağrı bırakan numara.
güncel Önemli Başlıklar