bugün

Ağustos 2013 / Kasım 2013 Kısa Dönem ve Yedek Subay olarak erkeklik görevlerini yerine getirecek olan yazarlardır.
(343. dönem izmir adnan menderes havalimanında tatil yapmış dedeleri olarak hepsine bol şans diliyorum)
acemi birlik: 5. jandarma alay komutanlığı. kastamonu merkez.
usta birliği: il jandarma alay komutanlığı batman merkez.
belki şansları dönebilecek kimselerdir. kısa dönem askerlik kısalsın diyorsanız lütfen şu linke bir uğrayın:
https://edilekce.tbmm.gov.tr/login.aspx

buraya kayıt olduktan sonra imzalayabileceğim dilekçeler kısmında şu anda 3. sayfada "askerlik süresi" isimli dilekçeyi imzalayabilirsiniz. sadece 5 dakikanızı alacak sevgili sözlükçüler. telefona gönderilen kod kabul edilmeyebiliyor, explorer'dan girmeyi deneyin. dilekçenin içeriği:

sayın başbakanımızın askerlik süresinin kısalması konusunda açıklama yapmıştır. uzun dönem 12 ay kısa dönemim 6 ay olacağını söyledi. kısa dönem askerliğin 4 ay olmasını istiyorum.saygılarımla ...

evet biraz amatör, ama denemeye değer öyle değil mi?
sınıflandırma sonuçları e devlet üzerinden duyurulan adaylardır.
1 iNCi P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL. / MANiSA MERKEZ / MANiSA

Esas Birliği 28 iNCi MKNZ.P.TÜM. 61 iNCi P.A. 2 NCi P.TB. 3 ÜNCÜ P.BL. / MAGOSA / MAGOSA

Celp Grubu 1

Statü KISA_DÖNEM ER

Varsa aynı yere düşen sözlükdaşlarım;

bir pm kadar uzağınızdayım efenim..
acemi ve usta birliği hatayda jandarma olarak 7 kasımdan itibaren askerlik görevimi ifa edeceğim dönemdir. yalnız o değil de o kadar terörün bittiği dönemde an itibarıyle ülkenin en boktan yerine düştüm ya şansıma tüküreyim.
acemi birlik: 5. jandarma alay komutanlığı. kastamonu merkez.
usta birliği: il jandarma alay komutanlığı rize merkez.

2. celp, 16-18.12.2013.
birinci celp gidenler an itibariyle yemin törenini yapıp yol iznine çıktılar.

benim gibi ikinci celpler ise hala acemi birliğine teslim olmayı bekliyorlar.
ikinci gruptan aydın Çine'ye gelecekleri güzel sürprizlerle karşılayacağımız celp dönemidir.
vee birer birer evlerine dönmeye başlamışlardır.

ben mi gideyim?