bugün

bir de yaşına, başına bakmadan parça kontör de almaya kalkıyorsa eyvah ki eyvah.

35 yolun yarısı eder. bu yaştaki bir insanın en azından bir evi, bir arabası, bir de ailesi olması gerekir. şimdi tüm bunların yanına liseli ergenler gibi köntörlü hat taşımak yakışır mı? elbette yakışmaz. toplumda saygın bir insan olmanın ve taşıdığı sorumluluklarının bilincinde olmanın elbette bir takım göstergeleri olacaktır. çocuk gibi hala kontörlü hat kullanmaya devam etmek de bir göstergedir ama negatif bir göstergedir.
cagrilik kontor ' ü kesinlikle olan insandır. *
parasına göre konuşan insandır.
genellikle cevapsizcagri bırakan şahıstır.
30 yaşındayım 13 yıldır kontörlü hat kullanıyorum, şükür arabamda işimde var ama toplum içinde negatif göründüğümü sanmıyorum. faturalı hattı olduğu için kendini bir ___ sananları gördüğüm başlık.
35 yaşında bir insan yetişkindir.canı ne istiyorsa onu kullanır.evi arabası ailesi falan olması gerekmez.
evi, arabayı, faturalı hattı 'toplumda saygın insan olmanın göstergesi' sanan birine yeğleyeceğim insandır. hayatı hakkında hiçbirşey bilinmemesine rağmen hakkında atılıp tutulan insandır aynı zamanda.
telefonu yerinde, kısa süreli iletişim için kullanan yazardır. saatlerce telefonda esir alınmaya ya da esir almaya karşı olan yazardır. neokorteks'i oldukça gelişmiş, bazı telefon hastası çenesi düşükler gibi beyni günde 10 defa kaynama evresine gelmeyen yazardır.
--spoiler--
35 yolun yarısı eder. bu yaştaki bir insanın en azından bir evi, bir arabası, bir de ailesi olması gerekir. şimdi tüm bunların yanına liseli ergenler gibi köntörlü hat taşımak yakışır mı? elbette yakışmaz
--spoiler--

olmayanlar ne peki? insan değil mi? ama sizi yetiştiremeyen ailelerinizede kızamıyorum 'terbiye' ve 'görgü' insanın yaradılışından gelir...
(bkz: gsm operatörü yazar)
(bkz: her şeye muhalefet olma modası)
(bkz: 15 yaşında faturalı hat kullanan insan)
faturasız telefona vereceği parayı evinin geçimine, çocuklarına harcıyor olabilecek insandır.
faturalı hatların avantajlarından habersiz olan insandır.
faturalı hatlara her ay 3 lira, 5 lira fazla ödemekten bunalmış 35 yaşında insandır.
35 yaşındayım kontörlü hat kullanıyorum şikayetçi değilim.
sizin faturanızı ananız babanız ödüyor kafanız rahat tabi.

tanım: parası olmayan adamdır.
az konuşan ya da* üçün beşin hesabını yapan insandır.
Zengin insandir. Net.

Faturali hatlar cok daha ucuzdur.
güncel Önemli Başlıklar