bugün

fadime ablayla evlenecek asosyal insan beyanı.
Estetikciler makyajcilar hemen kendini sahnelere atmis bakiyorumda. Duzgun beslenenin egzersize ihtiyaci olmaz once o kunefe baklava big mac gobeklerinizi eritin kezbanlar.
isterse 40 yaşında adriana olsun genede adriana.
Bir mericlikten benden gelsin.
Adrianayi ne zenciler yabancılar milletlerden zenginler kutletmistir ama türk kızı taze olabilir.
Estetik makyaj adrianaya serbest turk kizina yasak sanki amk madwm hersey estetik makyaj sizde yapin guzel olun ozaman. Patates cuvali gibi dolasmayin tek askiniz nutella sora ooo adriananin seluliti yok kesin aldiriyor.
Orlando bloom 40 mıymış?

(bkz: neler dönmüş serhat ya)
Sonucu daha adriana derken bilinen kiyaslamadir. Adriana lima yillanmis sarap gibi yillandikca tatlaniyor, guzellesiyor.
Sıfır kilometre egea vs 300.000 km bmw 520.
türk kızların adriana lima çirkindir gibi bi iddiası yok ki beyler. ben ondan güzelim diyen filan?

türk kızı olarak söylüyorum; gördüğüm en güzel kadın. yabancı kızların arasında da en güzel olan kadın.
biri emektar kaleci öteki bonservisine para vermeye değmeyecek genç kaleci.
Türk kızı yanınızda olur ama Adriana limaya bakıp 31 çekersiniz ancak.
(bkz: ünlü budalası türk ergeni)

(bkz: ülkemizin geleceği tehdit altında)

(bkz: akp´nin zikindirik eğitim politiklarının sonucu)
Her türlü adriana tokatlar. Evet.
makyajsız karsılaştırılacaksa ikiside sıçar.
düşünmeden adriana diyorum. düşünürsem de adriana derim, adriana olm bu. erkekler bu konuda haklı.
Adriana kadar güzelse 22 yaşındaki türk kızı tercihimdir.
22 yaşındaki Türk kızı ben oluyorsam, kendime şans tanımak adına aynaya bir daha baktım, evet şimdi daha emin oldum oyum adrianaya.
(bkz: oyum Sarıgule)
(bkz: sarıgüle)