1. 1.
    ailemdeki herkes evlensin artık gözüyle bakıyor baskıda yapmıyor değiller. ulan diyorum kendi kendime senin hiç sevgilin olmadı, sevgiliyi geçtim kız arkadaşın dahi olmadı, şimdi birini bulsan dahi tanıyıp evlenmek 40ı bulur. o yüzden boşver artık. bizimkilere benden ümidi kesin dediğimde savaş çıkaracaklar evde neredeyse hesaplamalar bunu gösteriyor.
    3 ... hatake kakashi
  2. 2.
    Asıl 35 yaşından sonra evlenilir.
    5 -1 ... n dakota
  3. 3.
    Tabii ki evlenilir.
    Zaten bana göre her zaman geç evlenmek avantajdır.
    insan o yaşlarda olgunlaşmaya başlar, bakış açısı değişir, ne istediğini bilir.

Daha önce evlenip boşanmışsa ikinci evliliğinde daha tecrübeli olur.

Tecrübeli insanla ilişki kurmak iyidir.

30 yaşından sonra Yaşlanıyorsun ama olgunlaşıyorsun da.
    bence tüm evlilikler +35 yaşında sonra olmalı.
    20 -4 ... miyava
  4. 4.
    35 yaşına gelip yaşıyorsanız şansınızı deneyin.
    Hoş o zamana kadar ben kataloglarda kefen bakıyor olacağım.
    1 -10 ... liana
  5. 5.
    Aşk var ya o aşk eğer karşılıklı yakalarsanız emin olun 35 45 hiç farketmez seve seve evlenirsiniz.
    ... efemir23
  6. 6.
    mna bile konulur.
    ... sari limon
  7. 7.
    evlenilmez. 35 yaşına kadar evlenmediysen bi 35 sene daha yaşarsın ondan sonra götünün kıllarını şerbete batırıp işportada kadayıf diye satarsın. şaka bi yana evlenmeyeceksen sağlığına çok dikkat etmen gerekiyor. yaşlanınca seni idare edecek biri yoksa tabi.
    ... kurenai
  8. 8.
    30'dan sonra çok fazla armudun sapı üzümün çöpü diyosun. Dolayısıyla pek zor oluyor.

Başarabilen için pekala mümkün. Bi olsun bakalım 35. Editlerim burayı.
    ... lcma
  9. 9.
    esas 35 inden sonra evlenilir. bütün eski limanlar terk edilerek yeni ufuklara yelken açılır yaşamını birleştirdiğin sevdiceğinle.
    1 -1 ... monk of monkmountain