1. 1.
  yaşının geçmiş olmasından dolayı çocuğu ilk konuşmaya başladığında ananne denilecek kadındır. evet..
  1 -15 ... payback
 2. 2.
  çocuğunun aşırı zeki veya aptal olması ihtimali yüksek olan annedir. ileri yaşlar bu açıdan risklidir ama bir einstein olma ihtimali de yüksektir.

  Edit: yüksek ihtimalin normal olana göre yüksek olduğunu anlamayanlar var, aptal veya zeki olacak diye bir şey yok bu ihtimal her zaman vardır 35 inde olan kadın ve erkekte daha fazladır.
  2 -1 ... id est
 3. 3.
  torun tombalak göremez. evet.
  1 -8 ... oytunkaran
 4. 4.
  Coluk cocugun yorumlarına kurban gitmiş kadındır. Down sendromuymus zeka ozuruymus sanki 7. Cocugu dogurmus gibi yorumlar var. baksan burda bi çoğunuzun annesi sizi doğurduğunda o yaştaydı. eskiden 20 yasında evlenip 35. yasında 4. cocugunu doguruyordu millet.
  1 -2 ... cileksultan
 5. 5.
  Down sendromu riski taşımaz.
  1 -1 ... strategy
 6. 6.
  -gerçek hikayedir-

  kadının biri üstüste 8 tane bebek doğurmuştur. bebeklerin hepsi zeka olarak gerizekalıdır, onlar için hiçbi ümit yoktur ve kadın 35´i geç 40 yaşınında üzerindedir.

  ve 9 ´uncu bebeğe hamiledir !!

  etrafındaki herkes ona " sen yeteri kadar gerizekali bebek doğurdun, lütfen bunu da doğurma, git, şişle cenin öldüren kadın bu bebeği alsın " demektedir- bunlar hep almanya´nın bonn şehrinde olmaktadır.

  bu kadın koro halindeki bu söylemlere bi ara inanır ve o zamanların geri kürtajcı kadınlarına gider-bebek büyümüştür- onu öldürmek her geçen gün daha bir problemli olmaktadır.

  sonunda , kadın, bebeğe kıyamaz ve onu doğurmaya karar verir.

  büyük ihtimalle 9. uncu gerizekalı bebeği doğuracaktır bu dünyaya.

  bebeği doğurur !!

  doğan bebek- dünyanın gelmiş geçmiş en büyük dehalarından ludwig van beethoven ´dır !!

  - hikaye tamamıyla gerçektir !! -
  3 ... paganviodio
 7. 7.
  9. uncu sağır bebek- dünyanın seyrini değiştirmiş bir kimsedir.

  bu dünyanın bugün bu şekil olmasının sebeblerinden birisi- o, sonradan sağır olmuş, ve 48 yaşında doğurulmuş bebektir !!

  insanlar bunu unutmasınlardır !!
  ... paganviodio
 8. 8.
  Annemdir. 35 yaşında beni doğurmuş. Evlenmek istememiş. Evlenmeye zamanı olmamış çalışıp dayılarıma teyzelerime bakmaktan. Yani kardeşlerine. Sonra zamanı olunca babamı bulmuş evlenmiş. Yani ne var bunda aminyüm?
  2 -1 ... tramessi
 9. 9.
  Kimseyi ilgilendirmeyen kadındır.. Evet sakat çocuk riski daha fazla ama burada salak salak çığırtkanlık yapacağınız kadar fazla değil.. Ne gerizekalı biyer oldu burası ya
  -1 ... angmar
 10. 10.
  Napsın kadın ? Anca vakit bulmuş. Kendine zaman ayırabilmiş. Modern kölelikten kurtulmuş. Bak bakalım sözlükte 35 yaşına gelmiş hala baba olma özlemiyle dolu olan kaç adam var ? Bi araştırsan şaşar kalırsın.

  Yine de şanslı kadındır. Zira türkiyede anne olmak artık şanstır. Kısmettir. Zordur 30 undan sonra yuva kurabilmek. Millet arayıp da bulamıyor.
  1 -1 ... gazeloglu