bugün

Yaşlı başlı kadını baştan çıkartmaktır. Utanmazlar. Evet.
50 li yaşlarımda belki tercih edeceğim eylem.
Çok çok üstü değilse ve bakımlıysa genelde keyifli olabilmekte.
ayıptır.
yapmayacağım eylem. tek eşlilik tercihim.
Sopa gibi duran 20li kızlara nazaran, sevişmeyi çok daha iyi bilirler. Ayrıca 35 yaş olgun değil genç bir yaştır. Herşeyin en doğru yapıldığı yaşlar 30lü yaşlardır.
Gerçek gurmeler bilir bu lezzeti.
Tecrübeli olanla olup,zevk alarak tecrübe sahibi olmak mı
Yoksa malak gibi yatanın tepesine çıkıp aaa ben onun erkeğim diyerek eril eril çkünü sallayarak monoton,düz takılmak mı.

Bi kere hayata geliyonuz oolum bi kere. Tarafını iyi seç
sanki 35 yaş üzerinde ölü gibi yatan yokmuş gibi, 35 yaşına basan kadın seks konusunda tanrıçalığını ilan etmiş gibi...

ulan tecrübesizliğiniz her halinizden belli, bari bilirkişi gibi konuşup rezil etmeyin kendinizi.

35 yaş altı kadınla sevişmekten pek de farklı olmayandır. tecrübe yazan çok olmuş da, 25 yaşında çok daha fazla tecrübesi olan olamaz mı? gayet de olur, o zaman boş boş yorum yapmayın.
Bir kadının yaş aralığından çok sevişirken ne hissettirdiği önemlidir. Bunu büyüdükçe öğrenirsiniz.
Benim normalimdir, sonuçta biz saygılı insanlarız, akranlarımızı sikiyoruz.
her babayigitin harci degildir. baya tecrubeli olmak lasim ki tatmin edesin.
görsel

ne don juanlar var bu sözlükte yahu !*
o yaşlardaki bir kadın bi çok şeye doymuş ve yaşamış olduğu için çok da zevkli olmaz yani.
Yokluktan insanın başına daha kötü ne gelebilir ki diye düşündüren durum. Evet.
Gören de hergun teenlerle çarpışıyor sanır.
Ben 50 üst ünü istiyorum taş gibiler.
nispeten zayıf bir kadın ise, bağımlılık yapabilecek eylemdir.
Şunun muhabbetinden bir sıkılmadınız aq.
ben bi kere ucundan dondum cok pismanim. 2019un sonlarina dogru konsere gitmistim yeni tanistigim kizla, orda milf oldugu belli bi kadin bana yavsamisti ama ben 20lik citiri sectim, azcik kafam olsaydi milfi secseydim hayati seviyim. kiz da guzel sevismiyodu zaten. lutfen zaman makinesi bulun lutfen.
her sözlük ergeninin hayalidir.
Açıkçası tecrübeyi korkusuzluğu dibine kadar hissettirir şimdi beni eksileyecekler olacaktır bunlar burada anonim takılan ergen cesareti kırık kızlar olacak muhtemelen daha geçen hafta kıza fotoğrafını merak ettim dedim bana çıplak fotolar atmaya başladı bu kadar korkak işte bu yaş grubu ama 35 yaş üstü gerçek mana da kalender ve cesur söyleyeceklerim bu kadar.
Arkadaşlar Ben de bu yaşları geçmiş bir abiniz olarak diyorum ki 35 ve üstü tabi ki tercih edilebilir , ama diri vücutlu taze tenli kadınlar varsa Ve ulaşılabiliyorsa Her zaman genç olan tercih edilir .
Burada sadece sevişmeden bahsedildiğini de eklemek şart, konu ilişki olursa işin içine çok sayıda değişken Gireceğinden cevap ta değişecektir...
Yokluktan olsa gerek. Sözlükteki ergenler 35’lik teyzelerin peşinden ayrılmıyor. Evet.
ben komuşumun 55 yaşındaki dul kızını hayal ediyorum yatakta.
güncel Önemli Başlıklar