bugün

Devlet resmen içme diyor. Yazıklar olsun
billur geciyorlar vatandas ile.

kimse ses etmiyor ki Devlet indirime gitsin..
rakı rafı boş olsa ne olacak aq bencede zevkine pahalı satiyor.
avrupa standartlarına bakıldığı zaman hala çok ucuz olan fiyatlardır. net..
misafir gelecekti kalabalık sayılır, dediim bir rakı alayım , 100 lük tekirdağa 205 ödedim , adam öldürdük sanki bunlar nasıl fiyatlar amk.freshop tan falan alırken çok anlaşılmıyor ama markette tokatlıyor adamı.
82 lira da paramı lan it.
görsel
Siyasal islamcı soygunudur. Millet boğmaya düştü bu fiyatlar yüzünden amk.
imam maaşını takviye ediyoruz.
Yapın yapın daha çok Zam yapın, sizi bu yaptığıniz zamlar indirecek iktidardan.
Devletin tehlike varetmesidir. Düz mantık; içki pahalılaşırsa vatandaş ucuza maletmek için kimya profesörü olur. Bilin ki bugün mahrum bıraktığınız rakı, yarın başınıza inecek atom bombasıdır. Yoksa konu s400 değil, anladın?
insaarin özgürlüğünü zam ile kisitlamaya calisiyorlar madem ki saglik dusunuluyo bunun cozumu alkole zam yapmak degil insanlari bilinclendirmek gerekli ilkokulda yesilay bilinci yerlestirilmeli cocugun beynine ama yok ben zam yaparak saglik dusunuyorum dersen iste onu yemezler.
işin çivisinin çıktığının habercisi. 2007 yılında 20 TL olan 70 lik rakı geldi aklıma. 135 TL öğrenim kredisi ile neredeyse 7 şişe alırdık. Yakında açık satılırsa hiç şaşırmam.
görsel
Paranız yoksa içmeyin arkadaş. Ağlayıp durmayın. Evet.
Zamanında rakıda şerbet var, sevmiyorum falan dediğimde, ne şerbeti lan manyak mısın diye atıp tutan arkadaşlara gösterince göt olmuşlardı, aklıma geldi yine orgazm oldum.