1. 1.
  lanetlenmiş erkektir. ne yapsa ne etse olmaz artık. gizli bir el bir şekilde ortaya çıkar ve son anda bile olsa tam bir yıl buna engel olur. ne kadar süreceğini de kimse bilememektedir. bu laneti saran kişi alçaktır,şerefsizdir,namussuzdur. orospu çocuğudur hatta su katılmamış orospu çocuğudur. ayıp be ayıp!
  ... anotheeer
 2. 2.
  0 an ziyade evlenip rakamı 1 e sabitlemiş olabilir.
  2 ... flat head
 3. 3.
  30 larda yaklaşmışımdır sayıya.. hiç fikrim yok gerçi. öyle bi sayı sayma adeti 8-10 dan sonra gidiyor. belki 100 belki 500..

  5 seneye bir bu kadar daha gider.. sonra sıfır çeksem ne çekmesem ne.
  1 -3 ... tofu
 4. 4.
  35 e kadar 31 çekip 40 dan sonra 0 çeken erkek napsın aq.
  2 -1 ... ucan daire baskani
 5. 5.
  Beddualar ancak tutmaya başlamıştır. Bol bol su içip vitamin kullansın. Yolda yürürken de dikkat etsin. Kötü şans her alanda kendini gösterebilir. Başına enteresan tesadüfler gelebilir.
  1 ... stargate
 6. 6.
  sordum şimdi o arkadaşa, 300 derken yuvarlak olsun diye verilen bir rakam onu tabi ki saymamış emin değilim der ama sıfır bölümünden çok eminmiş. arkadaş öyle diyor yani ben tam bilmiyorum anlamam pek, bir arkadaş sonuçta o yaşadı ben yaşamadım yani nereden bileyim ben hem benim öyle bir sorunum yok ki sanki benmişim gibi soruyorsunuz. bir arkadaş anlattı da oradan biliyorum:)
  ... anotheeer
 7. 7.
  Evlenen erkektir.
  -1 ... cimbomlu yazar
 8. 8.
  yalnız o gizli el denilen şey adam smith'in öne sürdüğü piyasanın dengeyi bulmasını sağlayan "görünmez el" ile karıştırılmış sanki.

  kendi bildiğini okuyan erkektir. doymuştur.
  1 ... confi
 9. 9.
  şimdi merakı nazarımı celp etti. çetelemi tutun ağa.
  1 ... hayta38
 10. 10.
  muhtemelen parası bitmiş erkektir. 300 kadınla yatmak ciddi maddiyat ister.
  ... serdarcrowley