bugün

Aralık 2011 de askere gidecek sözlük yazarlarıdır, 21 Aralık 2012 de dünyanın sonu gelecekse eğer geriye kalan bir yılın yarısını postal içinde, yanaşık düzende geçirecek olan mehmetçik adaylarıdır.

(bkz: başlık parsellemenin bokunun içindeki domates parçalarını çıkarmak)
(bkz: dıdısının dıdısı)
onlara da, hayırlı teskereler panpa.
tek tip askerlik tasarısının kabul edilmesi durumunda belki de varsayım olarak kalacak kısa dönemlerdir..
bu başlık bu aralar coşmalı beyler. lan yoksa tek ben mi gidiyorum.
yarrağı avuçlamış yazarlardır. kış şartları mı dersin, yaklaşan denetleme mi dersin ne bok varsa görecekler.

götünüz donacak hacı demedi demeyin. gece nöbette ayaklarınızı ısıtmak için duvarları tekmeleyeceksiniz. sabah ayazında kalkıp mıntıka temizliği yapacaksınız. eğitimdi, spordu imanınız gevreyecek.

ama eğlenceli lan korkmayın. bir şekilde bitiyor. keşan ve enez dolaylarına gidecek olanınız varsa aranızda her türlü yardımı edebilirim. gerçi oraya giderseniz sizi allah bile kurtaramaz ama neyse. en azından fikir veririm ne ile karşılaşacağınıza dair.
kıbrısta görev yapan askerlerdir. kış yok, soğuk yok.
12 dönem önce kısa dönem askerlik yapan üstleri olarak aralık dönemi her zaman iyi olur ama şubatın bu sene 29 çekmesi onlara dert olacaktır.
bir 331. kısa dönem olarak kendilerine hayırlı tezkereler dilemekteyim.

ayrıca

şafak olmuş comolokko ben mi gideyim torun ehehe
329. kısa dönem jandarma er olarak, kendilerini hayırlı teskereler dilediğim yazarlardır.
kıbrısta görev yapan askerlerdir. kış varmış, soğuk varmış.
güncel Önemli Başlıklar