bugün

34 yaşına kadar evlenmemiş erkektir.
işte ben. Özgür, güçlü, yalnız, asi, asil...
En güzel zamanları, kıymetini bilsin. Kadınlar asla şu andaki kadar çevresinde pervane olmayacak.
böyle yıkık böyle perişan böyle acı dolu erkektir.
(bkz: aaa aynı ben denilen başlıklar)
aptallık edip evlenmeyen akıllı erkektir.

köpek gibi çalışıp kazandığım malı mülkü fahişenin biri gelecek evlendikten 6 ay sonra açtığı boşanma davasıyla elimden alacak. oldu amına koyim ya.

bu ülkedeki medeni kanun erkeklerin inek gibi sağılması üzerine kurgulanmıştır. kadına zerre dokunmayan böyle bir kanunun varlığında ben evlenmem kardeşim. keriz değilim.
Sözlükteki tüm erkekler 1 şahin 2 gecekondu peşinde...

Önemli tabi 35 seneninyatırımı sidiklinin biribe kaptırmamak lazım..

Sanırsan herkes acun..
Ne değerli arabanız varmış arkadaş.
Sanki range e biniyorlar, boğazda yalıları var.

Gören de bir tek bunların malı mülkü var sanacak.
bazıları da zannediyor ki sadece range rover arabamız olursa bunları söylemekte haklıyız. kadınlar evlenmeye bir sektör gözüyle bakmıyorlar yani. amaaan evlenirim 1,5 sene içinde çocuk doğurur sonra da boşanıp nafakama bakarım demiyorlar yani bu ülkede öyle mi?

daha geçenlerde evlendikten bir gün sonra kocasına boşanma baskısı yapıp kabul etmeyen kocanın haberini gördük.

gören de çok temizsiniz zannedecek. o kadar kirli zihniyetiniz var ki sizin gibiler yüzünden diğer temiz kadınlar da arada kaynıyor. yazık.
Bahsedilen kadınlar, normal kadınlar değildir. Genellemeyi doğru görmüyorum.

Bunu ayırt edebilmek için flört dönemi var. Orada bir kadın paragöz mü, nafaka için mi evlenir vs anlarsınız.
Ayrıca çalışan kadına nafaka verilmiyor çocuk yoksa sanırım. Çok da araştırmadım kimsenin 3 kuruş parasına hayatım boyunca tenezzül etmediğim için. Zaten alınan 700-800tl nafaka ile geçinilmez.

Siz de gözünüzü açıp 3 kuruşunuza tamah etmeyecek kadın bulun o vakit.

Ya da aklımızda bulunsun, helal süt emmiş bir kız olursa... *

Evlenmeden genelleme yapıp tüm kadınları boklamayın.
Ve evet, Bizim zihniyetimiz kirli.
(bkz: meriç lütfen)

evet beyaz şovalye. kadınlar bu yaptığın kahramanlık karşısında şırıl şırıl ıslanıp seni istiyorlar tam da şu an *
(bkz: konu nereden nereye geldi)
Flört dönemi anlarsınız ne mal olduğunu ifadesi büyük bir palavradır.

Erkeğe O imzayı attırana kadar anlayışlı, şefkatli ve sevgi dolu kadın rolünü başarıyla oynayan yosmalar var bu memlekette. imzayı bastığı an o leş karakterini ortaya çıkarmakta hiç gecikmiyorlar. O yüzden palavraları bir kenara bırakalım.

Boşanma davalarına bakan hakimlerin geneli default olarak kadına mağdur gözüyle bakmakta ve kararını buna göre vermekte.

Erkeğin lehine sonlanabilecek boşanma davalarının pek çoğunda hakim son anda mütalaasını değiştirip erkeği defalarca mağdur etmiştir.

Son olarak bu medeni kanun değiştirilmelidir. Yoksa bangır bangır bağırıp 3 çocuk isteyenler bu isteklerine hiçbir zaman ulaşamayacaklar bu sistemde. Geçmiş olsun.
Hakkaten yahu dakandaz ile yeşilçam müzikleri diye de bir başlığım vardı benim evet.

Uzun süre buralarda olamayınca unutmuşum. Hatırlattığın için sağol yiğido.

Sendeki 200 tl travması da ilginçmiş. Kim bilir ne yaşadın *
tam eşik yaştadır, bu yaşından itibaren en fazla 1 ila 2 sene içinde kendine uygun biriyle evlenirse, 30 ve daha önce ki yaşlarda evlenen erkeklerden daha mutlu bir evliliğe gitme ihtimali yüksek olan erkektir. tecrübe konuşmuyor, sadece duyduklarımdan ve gördüklerimden tahmin tabii.
Öyle kalsın hiç bozmasındır. Ütü, yemek, çamaşır filan kadın dırdırı çekmekten daha zahmetsiz.
Biz o yaştayken iki tane uşak vardı.
Henüz değil ama ilerleyen zamanlarda ben o erkek olacağım. Şimdiye kadar ciddi ilişki düşündüğüm kızların hepsi kendisine bakacak birisini arıyordu ve ben böyle parazit kişilikli insanlarla hayatımı birleştirmem.

Hayatta herkesin evleneceği kişide aradığı bir takım özellikler vardır. Benim için bunlardan en önemlisi güvenenebileceğim birisi olması ve hayatta başarmak istediği hedefleri olan, kendine güvenen birisi olması. Evlenirim, kocam bana baksın zihniyetindeki bir kız benim hayalini kurduğum eş değil.
kendince doğrusunu yapan erkektir. evlenmiş olmak için evlenmek insana dair en tuhaf şeylerden birisi. yapamazsak ayrılırız. tabi.. evlenince sadece ahmet ile ayşe oluyor ya. yapamıyorsanız ayrılırsınız olur biter. toplum baskısını el alem ne de der mevzusunu falan boş ver yaşanan onca şeyden sonra sırf bir kağıda imza atıp boşandın diye onca şey ruhundan silinip gitmeyecek illa ki.

insan yaradılış gereği "çift" olmak için tasarlanmış. eşini bulmak bu hayattaki birkaç amacından birisi. bu öyle deneme yanılma yöntemi ile olacak bir şey de değil. sevgili olursun bakarsın anlaşamıyorsunuz, birbirinizi dinlemekten keyif alamıyorsunuz, birbirinizi görünce mutlu olamıyorsunuz, birbirinize güvenemiyorsunuz bunları yapabileceğiniz birilerini ararsınız. her ne olursa olsun evliliğin bir kutsallığı var. söz veriyorsun yemin ediyorsun karşındaki insanı her şeyden üstte tutacağına. tutabileceğinden emin olmadığın sözü vermek o attığın imzadan çok daha büyük bir şey.
otuz dört yıldır hayatta olan, karşı cins ile evlilik akdi bulunmayan, insan türünün sperm taşıyan az gelişmiş sürümü.
Hayat felsefesidir ,bakış açısı farklıdır ,tek eşliliğe evliliğe inanmıyordur .Herkes evlenmek zorunda değil ama kadınların hepsini de zan altında bırakmamak gerek ? insanoğlu bu çeşit çeşit .Kimin ne olduğunu bilemezsin ki .