bugün

o 34 kişinin kaçakçı hayasız terörist olmasından kaynaklanır. bir de dua etseydik onlar için. bu insanlara bir de para verildi. o parayı onlardan alıp fakir fukara doyurulmalı bu adamlarda hapse atılmalıdır.
bir 30bin kişinin katilini ilahlaştırmak kadar kötü değildir. takılma bu işlere.
pkk ya sesimizi çıkaramadığımız için sadece 34 deyil binlerce kişinin ölümüne göz yummaktır.
kürtlükleri ile bir sorunumuz yok. tek sorun, onların terörist olması. kaçakçılığını da sikeyim. her yıl ülkeye ne kadar kaçak mal geliyor. cenazelerinde tabutlarına pkk bayrakları asılıyor. bizi en çok bu yaralar işte. sonra diyorsun ki 34 kişinin ölümü. yanlış diyorsun. 34 pezevengin gebermesi diyecektin.

(bkz: saygılar)
33 erin katledilmesini hatırlamayanların tepki gösterdiği durum. bu 33 er 30 binin üzerindeki insanın binde 1'idir. mızmızlanmanın anlamı yok. o kişilerin ölüsüne pkk sahip çıktı. türkiye cumhuriyeti vatandaşı diyerek hoş görmenin kimseye faydası yok.

bölücülüğü savunanların, ağızlarında sakız olmaları için insanların ölmesine ihtiyaç vardı. insanlar öldü ve sizler şimdi konuşuyorsunuz. bol bol duygu sömürüsü, bol bol özgürlük istekleri. her şey sizler içindi. o ölenler aslında sizler için öldü.
(bkz: uludere katliamını meşrulaştırmak)
insanlık ayıbıdır. Bir şehit haberi geldiğinde kendilerini vatan bekçisi ilan edenlerin, Mavi Marmara için ağızlarına geleni söyleyenlerin insanlığa ihanetidir. En ufak bir olayda halkı ayağa kaldıran yetkililerin iki yüzlülüklerinin kanıtıdır. Sırf Kürt oldukları için yapılan bir ayrımcılıktır. Ölen insanlara kaçakçı damgası vurularak " onlar zaten hak etti" demeye getirmişlerdir.
Kürt-Türk kardeştir deyip sessiz kalan insanlar topluluğudur.
"bir kucuk kacakci agliyor" adli guzide siiri icinde hissetmeyen insanlarin sessizligidir.
bitkisel hayata girilip odunlaşıldığını gösteren durumdur.

edit: gelen eksiler üzerine bitkilerden özür diliyorum. ayıp ettim onlara. fakat odunluk baki, cansızlık ne de olsa.
türkiye vatandaşları kağıt üstünde olan kişilerdir bunlar.
(kağıt üstünde derken tabutta ki o bayraktan, facebooktaki profillerden bahsediyorum oluşan hak mağduriyetlerinden dolay değil.)
güncel Önemli Başlıklar