bugün

Ablam ve eniştem 1988 doğumlular.
Şu anda ablam ve eniştemin yaşıdır.
17 yıl sonra gireceğim yaş. ne kadar küçükmüşüm lan ben.
bendeniz.
35 yaşına sadece 2 yıl uzakta olmaktır. 32 yaşınaysa sonsuz yıl uzakta olmaktır.
An itibariyle içinde bulunduğum yaş. Yazık lan artık şu karikatürü paylaşamayacağım.

görsel
2-3 gün sonra içinde bulunacağım yaştır. uğurlu rakamı 3 olan biri olarak sevdiğim bir sayı 33. ayrıca dini terminolojide cennete gidenlerin gözükeceği yaş olarak da bilinir. insanın en güzel yaşı denir. bakalım göreceğiz.
2 hafta sonra içinde bulunacağım yaştır.

Söylemesi güzel, dudaklar büzülüyor falan.
icinde bulundugum yastir.
performans konusuna katiliyorum.
haftanin 6 gunu aseksuelim. kalan bir gunu ne yaptigimi ben de bilmiyorum.
doruktur.
kaç milyon insan gelmiş geçmiş dünyadan.
bu dünya ne sana ne bana kalır üstad.

sikmişim evrenini.
boşver.
6-7 sene sonra ben de 33 olacağım.

6-7 bin yıldır ölen insanları düşününce ne kadar da ufak kalıyor rakamlar değil mi?
Yaklaşık 2 ay sonra içinde bulunacağım yaş.

Şöyle detaylı baktığım zaman çok uzun bir süre gibi geliyor ama aslında nasıl geçtiğini anlamadığım tam 33 yıl.

Hani çok uzun bir rüya gördüğünüzü sanırsınız da aslında tüm olup bitenler 3-4 saniye içinde beyinde gerçekleşmiştir. işte öyle bir şey.
Benden 6 yaş küçük olmaktır.
olduğum yaş. tüm saçmalıklardan arınılan, kendin için yaşaman gerektiğini keşfettiğin, enerjinin hiç olmadığı kadar yüksek olduğu, heyecanın dahada arttığı yaş. çok özel bir yaş. 33’ten öncesi 33’ten sonrası diye ayırabilirim bile. yaşamaya yeni başladığınızı hissettiğiniz yaş.
iyi daha 7 senem varmış.
ne tecrübesizsindir nede ununu elemiş eleğini asmış. güzel yaştır korkmayın.
Ergen olmaktır, benim gibi 96 yaşınıza geldiğinizde ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız.
Bir ay sonra terk edecek olduğum yaş.
diğerlerinden bir farkı yok sanırım. daha şimdi girdim hem bakalım nasıl bir duygu. saygılarımla.

http://www.youtube.com/watch?v=1jKeTjCCujU
güzel bir yaş. daha olgun, anlayışlı, hoş görülü (bu durumlar karakter ile de alakalı biraz) olduğun orta yaş halleri. 20 li yaşların verdiği o heyecandan arınmış daha akılcı bir yaş. şu an düşüne bildiğimi 10 yil evvel düşüne bilseydim diyorsun bu yaşlarda. 20 li yaşların ruha verdiği heyecan çok güzel... lakin, orta yaşlarda olmanın da ayrı bir tadı var. bir diğer güzel yanıda 90’ların çocuğu olmak.
amk ne romantik adamlar var yaa. yok 33 yaşında olmak yok bilmem kaç yaşında olmak. daha önce ölmezsek hepimiz göreceğiz o yaşı. bu kadar romantizme ne gerek var. sanki tek sen 33 yaşındasın anasını satayım.

tanım: 32 yaşında olanlardan bir yaş büyük olmaktır.
zamanında 19'ken 23-24 yaş feci büyük gelirdi. abi ablalar derdim. şimdi 32 yaşına gelince anladım ki, hikayeymiş. algıyla alakalı, beyinle alakalı bir durum. çocukkenki düşünme ve hisler 30 yıl sonraki düşünce ve hislere göre 360 derece farklı. 15 yıl önceki haliniz gibi düşünemezsiniz mesela. o geçmişte kalmıştır. benzer durum bu yaş için de geçerli. 33 veya 35 yaşında birine de 50 yaşındaki adam çocuk gözüyle bakabiliyor emin olun ve haksız da değiller temelde.
bir günde hiç bir şey değişmemektedir tabi ama, büyük olmaktır, teyzelik, amcalıktır. 28 çok büyük bir yaşmış gibi gelirken 33 olmak yaşamın tadını çıkarmalıyım demektir. bu günlerin geri gelmediğini bilmektir.
erkekte tam sevişilecek yaştır.
artık futbolculuğunuz da veteranlık dönemine girdiniz demektir.