bugün

dedeye sahip çıkıldığına dalalettir. net.
otuz biri sayıyla çekildiğini zanneden ilkokul picidir.

edit: vay amk. başlık başıma kalmış.
--spoiler--
şimdi klavyeni yavaşça yere bırak ve sağ elini yıkamaya git piç
--spoiler--
(bkz: sözlük yazarlarının zeka seviyeleri)
mallık düzeyindeki düşüncedir.
küfür edince küfür etti oluyor sonra. boyle gerizekalılarla birlikte burada yazmaktan utanıyorum ama kayda değer arkadaşlar olunca okumak icin giriyorum. bilemiyorum moderatörün götünde pireler mi ucusuyo?

yazar almak icin kriter varken, aldıktan sonra özgürlük kisvesi altında böyle salak yazılara neden bişey yapılmıyor anlamıyorum.
canım gammazlayıp şimdi sildirebilirsin. hadin iyi geceler.
la havle... şeytana pabucunu ters giydirme deyimine denk düşen önerme. ya arkadaş olur da bu kadar mı densizlik hadsizlik olur ya ? lan oğlum sizi kim yetiştirdi ? neyin derdindesiniz ? aile yaşantınızı felan çok merak ediyorum... oturduğunuz yerde bile zararsınız lan siz.
ağızla burnun yer değişmesiyle sonuçlanır.
über zeka sahibi kişi işidir. hemen google' da falan işe başlamalıdır bunu düşünen kişi.
biraz düşünün sonra yazın artık.
yeni ergen bulunmuştur fazla yüklenmeyin.
bu tesbih bir harika dostum.
komik olmasa ve saçma olsa da sesli güldürmüştür.
iki taşı götüne mi soktun düşüncesini bir an akıllara getirten eylemdir. (bkz: bi bitmediniz haaamına)
daha olmamış bu. kromozom hatası belli.
o alınan iki taşla da dede hacca gittiğinde şeytan taşlaması için verilebilecek olay.
gece gece gulduren başliktir.
Beyni olmadan yaşam mücadelesi veren yazardır.
sözlükteki ergen çocuklar bu espriyi arkadaşlarına yapacaktır.
tespihin ipini çözüp, iki taş eksiltip sonra tekrar bağlayacağına kadar dedenin yarrağını eline alıp da sıvazlayaydın be yeğen. emin ol daha çok sevaba girerdin.
(bkz: south park sessizliği)
zaten bir ayağı çukurda olan adamı cenabet edip iyice sıkıntıya sokmaktır.
dedenin ömrünü uzatır.
diğer dedelerle banyo sefası yapmasını engeller.
Dedeye sahip çıkılmış olunur.