1. 1.
  33 şehidimiz varken bu zulme tepki gösteren, askerlerimizin ölmesinin hesabını soran insanlara karşı Halen cansiperane aktrollük yapmaktır.

  Bunların vatanı milleti menfaat çünkü.
  29 -6 ... alkolik oldum
 2. 2.
  allah vijdan versin bunlara. gerçekten yatacak yerleri yok.
  5 ... lipsos
 3. 3.
  Allahsız aktrollden ne beklersin ki?
  6 -1 ... yok herif
 4. 4.
  askerlerin şehit olmasıyla değil, menfaatleriyle ilgilendikleri içindir. yeterince para verirseniz, analarını bile suriye'deki militanlara satar bunlar.
  8 -1 ... marcaisus
 5. 5.
  Erdoğana toz kondurmamak için.
  8 ... komutan amina logar
 6. 6.
  küfürlü şekilde yapmaktadırlar. zannedersin ki suriye politikasını belirleyen muhalefet ve muhaliflerdi. kendi g.tünden korkup vatanını terk eden suriyelileri ülkeye dolduran muhalefet ve muhaliflerdi. geceden beri kudurmuş gibi küfür ve hakaret içeren şeyler yazıp herkese vatan haini diyerek kendi pisliklerini kamufle etmeye çalışacak kadar şirazeleri kaymış. allah ıslah etsin diyeceğim ama bu saatten sonra ıslah olmaları da zor.
  13 -2 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  Valıklarını malum şahısa borçlu oldukları için ülke daha da batsa bunlar yine yarabbi şükür derler.
  7 -1 ... geralt of trinidad and tobago
 8. 8.
  Ne kadar oç olduklarının kanıtıdır.
  4 -1 ... seyyid nesimi
 9. 9.
  Sabah mesaileri başlar başlamaz niye ölüyoruz? Niye oradayız diye soranlara küfürler başlamış. Bir gün bu şiddet, nefret ve küfre aynı şekilde cevap verecek insanlar. Zorla buna uğraşıyorlar. Aynı dille cevap verilmemesini korkaklık sanıyorlar galiba? Ruh hastaları. Çok basit bir soruya cevap verilmediğini idrak edemiyor. Sebep ne? Niye? Bilmek istiyorum, istiyoruz. Öğrenelim, bilelim gerekiyorsa hepimiz gidip savaşalım. Bunu idrak edemeyen normal insan olamaz. Çığ neden olduyu sorma. Depremde neden ölüyoruzu sorma. Neden savaşıyoruzu sorma. Burası kurgu dunyalarında yaşadıkları padişahlık devleti değil ama öyle sanıyorlar. insanları ise hùr ve anayasal haklara sahip bireyler değil tebaa sanıyorlar.
  3 -1 ... huzursuz adam
 10. 10.
  sanirim bazilarinin hassas dusunebilmesi icin illa bu kotu olaylarin basina gelmesi gerekiyor. o kadar idrak yetenekleri, empati duygulari yok ki yasamadan anlayabileceklerini sanmiyorum.
  4 -1 ... sternokleidomastoid