1. 1.
  kendimden 7 yaş büyük kadınla yaşadığım. evlenmek istiyordum, seviyordum her şey güzeldi, o da beni seviyordu ama ailesi istemiyormuş, bu saatten sonra "aşığım, seviyorum" diyen hiçbir kadına güvenim kalmadı. benim ailem istemeseydi her ne pahasına olursa olsun herkesi karşıma alır yine de onunla evlenirdim. 39 yaşındaki bir kadın sırf ailesi istemiyor diye neden vaz geçer anlamıyorum?
  7 -1 ... bir gun mutlaka
 2. 2.
  Aynısını farklı yaşlarda yaşadım.
  7 yaş büyüktü benden. Başta her şey muhteşem iken, sonraları boka sardı. Olmuyor yani.
  3 -1 ... alkolik oldum
 3. 3.
  Yürümez sizin için hayırlısı olmuştur.

  Büyük konuşmayayım 39 ne kardeşim o ne zaman hazır olacakta seni baba edecek yarın başım kıçım ağrıyo demeye başlar ömrün hastanelerde geçer.
  2 -6 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
 4. 4.
  (bkz: seni yemişler)
  1 ... alpertunna
 5. 5.
  üstad 20 yaşındayım benim annem 42 yaşında . 39 yaşında kadın ölmüştür toprak atanı yoktur haberin olsun. benim annem torun bekliyor senin sevgilin yeni evlenelim diyor . o işten hayır gelmez

  edit: torun bekliyor derken evlenmedim sadece iş güç eline alınca bekliyor manasında. 39 yaş az değil ustam lamı cimi yok. kadınlar erkeklerden daha fazla hastalanır ve yıpranır aklında bulunsun.
  2 -5 ... ayasinyldz
 6. 6.
  böyle bir film izlemiştim bir yetişkin kadına aşık olan genç erkek ve imkansızlığın verdiği dayanılmaz sarmal. insan kafa dengini hep yaşıtlarından bulamıyor maalesef. arada böyle şeyler olabiliyor.
  4 ... kale3112
 7. 7.
  Her iki kişi için de oldukça verimli bir ilişkidir.
  1 ... choose life
 8. 8.
  toplum baskısından el neder felan olmuyor yürümüyor. birde büyük olan kadın olunca çocuk felan sıkıntı.
  ... minmimeranim
 9. 9.
  Aşk varsa olur,macronun karısı ile aralarında epey bir yaş var yanılmıyorsam.
  ... alexdeberk
 10. 10.
  bu zamana kadarki ilişkilerimde en mutlu olduklarımı gözden geçirdiğim zaman hepsinde kadının yaşı daha büyüktü. malesef bir algıya kapılmış gidiyorlar.
  ... tunctugrul