Advertisement

 1. 1.
  galatasaray taraftarının içerisinde olan çokça maldır.

  geçen sene tudor çatır çatır top oynattığı ve 16. hafta itibariyle 32 puan topladığı halde yerden yere vurulup, terim'in tetikçi gazetecileri tarafından itin götüne sokulmuş ve arkasından teneke bağlayarak gönderilmişti.

  bu yıl terim ise 15. hafta itibariyle zar zor 25 puan topladığı, hiç bir derbiyi kazanamadığı ve takıma rezil bir top oynattığı halde hala imparator diye sevgi gösterilmektedir.

  böyle sığır bir kitle olduğu sürece bu türk takımlarının başına ne gelirse gelsin hak ediyorlar.

  bu egolu ve kibirli adamdan bir türlü kurtulamadık ona yanıyorum.

  bir de geçen aklı sıra laf cambazlığı yapıyor, neymiş "iki oyuncu aldık, o da donk diye bir kafa koydu gol oldu" çok komik amk!

  bu yıl başakşehir ve beşiktaş geçen yıl olduğu gibi mala bağlamazsa eğer galatasaray sittinsene şampiyon olamaz.

  böyle ite kaka zar zor galip gelip gelerek, götümüzü yırta yırta beraberliği koruyarak bu ligte şampiyon olunmaz.

  eee para varken türkiyenin en iyi oyuncularını topluyordun tabi, para olmayınca eee bir de yabancı kuralı o tüm imparator saçmalığını yavaş yavaş yok ediyor.
  3 -2 ... iplerini koparan kukla
 2. 2.
  galatasaray zaten tudorun 8'de 7'si ile şampiyon oldu geçen sene.
  1 ... masklavi
 3. 3.
  hadi başakşehir taraftarı soylese bunu anlarız da bu kanatlılara ne oluyor anlamak mumkun değil.... daha 2 hafta once filozofa baldıran zehri içirmediğiniz kalmıştı... kaldı ki bizim hocayı oynadığımız topu begenmiyorsunuz ama bakınca puanların aynı olduğunu görüyoruz o iş nasıl olacak... zaten kanatlıuların küçük olanına hiç denecek bir şey yok kümede cebelleşiyorlar.

  bu takımdan mancini gibi adam gönderildi zamanında tudor un gitmesi çok normal. fatih terim galatasaraya mal olmuş bir karakterdir neticede iyisiyle kötüsüyle oyle veya boyle. herkes bi zahmet kendi önünden yesin.
  1 -1 ... flat head