bugün

47 cm penisimle buna şaşıranlara gülmekteyim şuan.
Yarısı bizde olsa yeter lan.
Anca zencide falan olur. Ayrica onemli olan kalinliktir.

20cm penis arti 4 cm kalinlik yeterlidir.
Az insanda vardır Tahminen.
Bide onu kullanacak bel lazım tövbe tövbe neler diyom ben ya.
32 cm bir peni ortalama şartlarda bir kalınlığa sahip olur ise neredeyse 1.2- 1.3 arası kan çeker, eğer kendine iyi bakmaz ise mal sahibi, bazı seks deneyimleri bayılmak ile son bulur.
uzun dönem kullanımı açısında çok performanslı değildir.
sertleşme bozulması yaşanması olasıdır.
her okuyucu büyüklüğüne takılmış olsa da , kullanımı zordur, ustalık gerektirir, bazı senaryolarda araya yastık koymak en iyidir.
maşallah kaldır da gölgesinde rakı içelim.
ne güzel çevirip totoşuna rahatlıkla sokabilirsin demektir.
eşek olduğunuza delalettir. bazılarınızdan şüpheliydik zaten. artık aydınlandığımıza göre olaysız dağılabiliriz.
Bu benimdir.. Şaka lan şaka.. Ne demişler boyu değil işlevi.
at ya da eşek olmayla mümkündür.
ortalama uludağ sözlük üyesi bir yazar penisidir.
yaşlanınca baston sıkıntısı çekmeyecek erkektir.
Azı karar, çoğu zarar dedikleri bu işte.
bu sözlük ortalaması değil miydi ya?
Ben sertliği önemli der giderim.
çevir de kendine sok gibi seviyesiz söylemlere maruz kalınabilir. ben demem tabi ama diyen civan mertler çıkar illa. taşlarla sopalarla kovalarlar lan yazık..
sokacak yer bulamazsa kıvırıp kendine sokabilir. fil hortumu mübarek.
erekte olması için sahibinin g.tünü yırtması gerekir. Onu kaldırmak başlı başına işkenceyken sert ve erekte olmasını sağlamak büyük başarı sayılır. Tabi tüm bu uğraşıdan sonra onu alıp alamayacağı düşünceleri sarar kadını.
Türkiyede iş yapar.
Edit:türkiyede fazla bulunmadığı için bunu deneyimlemek isteyen insanlar oluyor.
Vücutta kan mı kalır amk onu dolduracam diye.
sadece süs olarak taşınır daha fazlası yapılamaz. Erekte olabilmesi çok zor olan penis.
iğrenç olurdu gerçekten. 18 cm kalın ve yakışıklı penisim bana yeter.
ne lan bu itfaiye hortumu mu..
arkadaşlar arasında tripot olarak nick name sahibi olmanızı sağlayacak şeydir. sözlükte varsa böyle birisi lütfen çıksın gitsin huzursuzluk yaratmasın durduk yere..