bugün

izlerken tüyleri diken diken eden bir çalışma.

teşekkürler `ted.

"Bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına özel, gönüllüler ve TED Bursa Koleji öğrencileri ile birlikte Dünyada eşi ve benzeri görülmemiş bir projeye imza atıldı. 32.000 adet renkli bardaklar ile 25 metreye 12 metre boyutlarında Türkiye haritasının içinde Atamızın gözlerinden oluşan bu muhteşem görseli gerçekleştirdi."

https://www.youtube.com/watch?v=az-HVWKyXFY
izmirin dağlarında çiçekler açaar ra ra ra ra ray.
Müsrifliktir. Okullarda ilim fen öğreteceklerine ne işlerle uğraşıyorlar. Hep şekil. Atatürk görse bunlara kızardı. Evet.
şekil şükela yapıldığına inanmıyorum. herhangi bir günde değil 29 ekim de yapılmıştır. o zaman fatih'in istanbul'u fethi de kutlanmasın aynı hesap. bunlar bizimatalarımız değerlerimiz. günü geldiğinde anma etkinliği yapılabilir. etkinlik adı üstünde. ama bu etkinliklerin altınıda doldurmak lazım buna katılıyorum.
Kemalizm'in bu ülkeye ne kadar zehirli olduğunu gösteren haritadır.

Başka ülkelerdeki genç nesiller yapay zeka robotu yaratmaya çalışırken,bizim ülkedeki genç nesil bardaktan atatürk çıkarmaya çalışıyor.

yazık yani bir de geleceği bu çocuklara teslim edeceğiz.
Soyleyecek olmaktan hoslanmasam da oldukca sacma bir is olmus.
Bundan 5 sene önce 32 bin bardaktan fethullah gülen haritası yapılsaydı bütün ak partililer o öğrencileri el üstünde tutarlardı bi tarafınızı boşuna yırtmayın bu ülkenin geleceği o bardağı dizen öğrencilerdir.
Ledli ekmek dolabı yapanlarla aynı zihniyet.
Maşallah , öğrencilerimiz iyi bardak dizmeyi öğreniyor. Hocalarımıza teşekkür ediyoruz.
Tüyler diken diken, gözlerde gururdan ve mutluluktan süzülen yaşlar... Yok toz falan kaçmadı, sigara dumanı da değil bildiğin ağlıyorum lan. Sağolun varolun çocuklar.