bugün

bi sikinizin derdini dinlemediğimiz kalmıştı o da oldu. utanmıyorsunuz da pezevenkler.
yaşım 18 çekiyor ama 140 gündür ötmüyor, öttürmüyorum efendim. size de tavsiyemdir. neleri istediğinizi farkedersiniz, kızlara yaklaşırsınız aman sakın bırakmayın 31 i kafanızı sikmeye devam.
Cinsel isteğinizin azaldığı andır. Eskiden dişi sineğe hallenirken, artık gayet seksi hanımlarla temas edince bile bir şey hissetmiyorum.

Yaşım 20 çekiyor ama ben “çekmiyorum”.
Kızlar ve haYat tarafından hep yüzüstü bırakılmış erkeğin başına gelen durumdur.
Cinsel neşriyat ve cinselliği teşvik edici herşeyi umursamamakla yada hayatından silmekle ortadan kalkabilecek durum.
edit: çözümü çok aslında evlenmek, oruç tutmak , cinsel ihtiyaçların harekete geçtiği zamanları bilip aç kalmak çünkü nefsi öldüren vücuda bir eziyet değil nefsi öldüren yani körelten açlıktır ancak ya evlenmeyle ya da aç kalmakla körelir.
https://www.youtube.com/watch?v=81bexAa7w5g
evlenin.
camdan aşağıya atla öl.
(bkz: yes mi)
çıldırmaktan önceki son adımdır. çıldırdığınız zaman karşınızdakinin insan olmasına gerek kalmaz, dişi olsun yeter. köpek bile olur. *
bıktığı şeyi haftada 10 kere tekrarlar. Mantığı tartışılabilir. Başka çaresi yoktur belki de.
--spoiler--
çok sıkıldım, dur şu damacanayı sikeyim
--spoiler--

işte bunlar çok sıkılmışlığın sonuçları.
bıkıp, bıktığı halde her gün 2 defa çekmektir.
- et ete değecek aga dır.
güncel Önemli Başlıklar