bugün

Kamyonu devirene kadardır.
yine zamanı geldi:
"görmemişin oğlu olmuş, çekmiş çükünü koparmış"
Sokuk lale bi de liseli demis aq. Keske liseli olsam la keske .. hatta keske universiteli olsam.
1 senedir reel seks yapmamış abilerinizin yanında konuşmayın bunu liseliler. Bu soru sizin için maksimum 3 gündür amk fazlası değil.
Rekorum 131gün ayrica cinsellikte yok.
Ben bu bilgiyle ne yapayım şimdi? sözlükteki insanların otuz bir çekme sıklığını bilmek bana hayatta ne kazandırdı? Hata bende gerçi, ne giriyorsun oğlum başlığa! Neyse dipnot olarak;

iğrençsiniz ipanalar!
perşembe günü...
görsel
Entry para bok huzur yok’a atıfta bulunmaktadır.
evliler adına konuşmazsanız sevinirim.

sizene lan benim ne çektiğimden. tamam sakinim.
Bence evliler de cekiyodur kanka ama bizim kadar degil, ya instagram hadi neyse de bakmazsin olur biter ama disarisi tam bir karpuz dukkani...
Amk ben bağımlı olmuşun herhalde. Gerçi bu devirde instagrama giriyon çıplak karı dışarı çıkıyon çıplak karı nası engelleyecez ki. Çekmiyim diyom instagrama girdiğim an güzel memeli bi karı görüyom asılıyom. Bu döngüden çıkmak için ya kesmem ya da evlenmem lazım.
Ben 3 gün çekmesem dördüncü gün çektiğimde katılaşıyor. Daha uzun süre çekmesem betona dönüşür.
8 ay rekor artık rüyalar tatmin ediyor çok ihtiyaç duymadık ca görmüyorum o işi .
40. günde şeytan kızı geliyormuş.
3-5 günden önce veya sonra yapılan her mastürbasyon psikolojik olarak bünyeye zarar verir.
17 gün. nihayetinde kamyon devrildi tabi dolu tanker virajı alamadı.
31 in Zararlarını anlayabilmek için ulaşılmaya çalışılan gün sayısı.
Ergen olmadığım için beni bağlamayan önerme
doğru yanıtı verene şişme kadın hediye edeceğiz diye ergenlerin kandırıldığı, en son dolandırıcılık yöntemlerinden olduğuğu rivayet ediliyor.
koma hastaları yıllarca dayanıyor. avad.
Biyolojik olarak 1.5-2 haftadır. Sonrasında vücut kendiliğinden atar. Buna da rüyalanma denir. Eved.
Gün değil saatir oda maksimum 6 saate tekabül eder.

Mecburiyet durumunda seferilik düğün cenaze vs çıldırtır.

Kimi 31 çekmekten çıldırır kimi çekememekten evet.
gece gördüğümüz rüyalar sayılıyor mu?

sorusunu akla getiren rekor denemesi.

kafayı mı yediniz amk.
herife bak la 3 saat diyor. Bu herifin sürtünmeden dolayı parmak izleri silinmiştir. Avucunun içindeki izler kaybolmuştur artık. Günah arkadaşlar günah.
565 günle şahsi rekorumdur. bu süre zarfında 20 kızın bakireliğini almışlığım vardır..