bugün

burada muhalefet yapmışlar bir de utanmadan istikrar diye. oy verdiğin parti pkk'yı yeterli istihbarat yok diye terör örgütü olarak kabul etmiyor.
tahammülüm olmayan tek mevzu.
bu amına koduğumun pkk lılarını parça pinçik edeceksin.
ufacık tabutta ufacık beden yahu allahtan korkun.
görsel
Kodu.gumunun teröristlerinin saldırısıdır. Hep yazdım hep yazarım bu adamlar öğretmen öldüren adamlar. Pkk denilen örgüt kesinlikle orul orul bir terör örgütü ve abd güdümünde olan ırkçı bir yapılanmadır.

halkların kardeşliği ya da sol görünümüne her zaman karşı çıkmışımdır. Çünkü doğu kültüründe sosyalizmi sinderecek daha çooook yolları var. Örgüt içinde hiyerarşileri rezalettir.

kadın savaşçıları koyarak ve sosyalist görünerek sanki modern insan haklarını düşenen halkların kardeşliğini savunan bir örgütmüş gibi görünmektedir.

Bu a...na koduğumun işid i kafa kesip yayınlayarak pkk nın ekmeğine yağ sürmüş ve bunlara karşı savaşan terör örgütü dünyanın gözünde modern ve insancıl görünmüştür. Bizim mal siyasetçilerimiz hiç bir zaman da bu adamların kim olduğunu dünyaya açıklayamamıştır.

Ben 1993 yılını dün gibi hatırlarım yaşadığım kente 3 öğretmen tabutu gelmişti. Sırf batılı oldukları için diğer öğretmenlerden zorla (doğulu öğretmenin anlattığına göre iki kadın biri doğulu biri batılı birbirlerine sarılmışlar kollarına vura vura ayırmışlar ) ayırarak okulun bahçesinde infaz etmişlerdir.

Bu adamların sahte davalarına kanıp giden saf gençlere de acımıyorum sadece ailelerine acıyorum.

Dilerim o katlettiğiniz sivil anne ve 11 aylık bebeğinin vicdanını yaşarsınız. Geberirsiniz demiyorum çünkü ortalama 4 yıl ömrü olan bir teröristsiniz tabii ki

gebereceksiniz....
Katilsiniz...
Alçaksiniz...
Zelilsiniz...
ve hep öyle kalacaksiniz.
Size de, yandaşlariniza da, kravatli dostlariniza da lanet olsun.!

#bebekkatilipkk
hepimiz suçluyuz bebek...

zamanında otobüslerin üzerine çıkıp halklarını selamladılar.biz izledik.

konserler verdiler.şarkılar söylediler bakanlarla,vekillerle,sanatçılarla beraber bizde bunu izledik

barış süreci altında doğuyu mayın tarlası yapmalarını izledik.

yüzümüze sırıtıp küllerinden doğmuş meclisimizde terörün ve pkknın yandaşlığını/partizanlığını yaptılar.onu da izledik.

aponun heykelini dikeceğiz daha deyip ellerine sazlarını alarak gözümüze hoş görünmeye çalıştılar.dinledik ve izledik.

hapisten çıksın oy toplasın diyenleri daha yeni izledik.

hepimiz suçluyuz askerim hepimiz suçluyuz hanımefendi eşi.

bunu biz yaptık.

şehirlerimizde bombalar patlarken,askerlerimiz,polislerimiz şehit edilirken.izledik.

vekillerin askerime polisime kurşun sıkan teröristlerle sarılmalarını hepimiz izledik.

bunda payı olanların hesaplarını soracağız evelallah.allah günahlarınızı affetsin mekanınız cennet olsun.

menemen olayında asteğmen kubilayın canice şehit edildiğinde mustafa kemal atatürk'ün menemeni haritan silin dediği unutulmamalıdır.

vahşilik,gaddarlık,ahlaksızlık 2018 yılının icadı değil.yüzyılların icadı.

hepimize yazıklar olsun.

hepimize.
megri megrici, barzanici, sayın apocu tayyipçilerin utanmadan yazabildikleri konu.

(bkz: terör araştırılmasın deyip terörden şikayet etmek)
görsel

Bu kahpe çocuklarının siyasi ayaklarına da, onlara destek olan malum partinin çağrısına uyanların da, payı olanların da, pkk nın da, bunların başlarının da analarının amına koyayım. Orospu çocukları, kahpe çocukları. Allahınızdan bulun diyeceğim ama sizin allahınız da yok. Hepinizi toplayıp yaksak ülkece refaha kavuşuruz yemin ediyorum. idamın yanlış kararlarda ne kadar büyük sorunlar açacağını hepimiz biliyoruz ama içimizdeki orospu çocuklarından sonsuza kadar kurtulmanın tek yolu bu.

Rabbim mekanlarını cennet etsin, sevenlerine sabır versin. Ülkemizi, insan*larımızı, askerlerimizi, polislerimizi hepimizi korusun ve güç kuvvet versin.

* evet insan.
abd daha yeni 200 tır silah gönderdi onlara. Yeni bebeler bilmez - bundan yıllar önce, pkk 'ya silah götüren kamyonun şoförü bayaa üstüne amerikan kamuflajı giyinmiş amerikan askeri çıkmıştı.

Böyle şeyleri sağlam bi politik otorite çözer. Ama onu da siz istemediniz.

Bu kuyu sizin kazdığınız kuyudur. Düşünce ağlamıycaksınız. Akgöt pkk 'nın suç ortağıdır.
Ooo cenazeyi de pirim için kullanmışlar. Reis de katılmış.

Allah ölenlere rahmet etsin. Bu işten nemalanmaya çalışanları da perişan eylesin, yüzleri üstü süründürsün.
merak ediyorum ?

pkk nın bu kadar azdığı bir dönemde

o kadın ve o bebeğin, o yörede yolda

olmasına kimler ? neden izin vermiştir ?

neden ????????
görsel

bu bebek de öldü, suçu fetocu olmak,

ambulans dahi vermemişler

iyi bak bakayım, ne kadar da fetocu ????

çocuk üzerinden yaptığınız siyasete sokam.

bebeğe değil yapana bak.

bana fetocu veya pkk lı diyenede bacağım girsin.
güncel Önemli Başlıklar