bugün

Bucasporun döktüreceği maçtır.
bucaspor'un 5-3 kazanacağı maçtır, yazın bir yere.
8taşın eleneceği maçtır.
şanlı bucaspor'umuzu desteklediğim maç. keşke karşıyaka ve göztepe de olsaydı.
Buca hoplatacaktır. 3 0 biter.
Bucaspor'umuza başarılar dilediğim maç.

zaten süper ligde hiçbir izmir takımı yok bari burda bir şeyler yapın.
beşiktaşlıların, beşiktaş aleyhinde bir hakem hatası olsun da bize mağduriyet doğsun diye dua ettikleri maç. aleyhte yanlış bir taç kararı olsa da olur fark etmez.
maçı anlatan spikerin takdirimi kazandığı maçtır. adam net bir ses tonuyla boş yapmadan maçın içinde ne olduysa kelimelere döküyor. gayet hakim herşeye.
spiker beşiktaş gol atarsa sevinçten yanındakileri öpecekmiş gibi yorum yapıyor.
beşiktaş oyuncu ve antrenör kadrosunun çok gergin olduğu maç. bunun altyapısında kesinlikle genel anlamda bir haksızlığa uğradıkları düşüncesi var.
beşiktaş golü ince ince kokluyor fakat Bucaspor da kolay lokma olmadığını belli ediyor sayın okurlar.
Beşiktaş ın saha ; top oynamak istemeyen rakip ve takdir haklarını rakipten kullanan hakeme rağmen alacağı maÇ.
yeter be kardeşim. ne ofsaytı be. of ben dayanamıyorum beyler bu entryi girerken gol oldu.
gooooool be yeter amk lan.
Onur Yılmaz'ın kendi kalesine attığı golle bjk'nin 1-0 önde götürdüğü maç.
Az önce ekranda bir herif 80 milyon önünde sortunu değiştirdi.
bu maçı yöneten hakem futboldan men edilmeli. amk gavatı, yarrak gibi maç yönetti. çıkardığı kartlar %90 hatalı.
Beşiktaş sözcüğünü azına almadan önce Besmele çekeceksiniz.... Büyük Beşiktaş imparatorluğu..
bir pozisyonda beşiktaş defansı içerisinde atiba topa vurdu ve buca'lı bi futbolcunun eline çarptı top, sonra uzaklaşan topa başka bi bucalı topçu gelişine yapıştırdı. oğuzhan elini kaldırdı itiraz etti tabi bu duruma. spiker ise;

* top ceza sahası içinde sanırım atibanın eline çarptı

replay

* yoo top atibanın eline çarpmamış

gene replay

* top atibanın eline çarpmamış oğuzhan neye kızmış anlamadım.

bu ne lan, spikeri de kupa maçı diye bölgesel ligden mi aldılar ???

(bkz: kötü ötesi maç anlatımları)