bugün

istanbula 2010 yılında yağan yıldızlardan biri. en efsane olanı.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25071223/
sonunda biley fiyatları açıklanmıştır.

bilet fiyatları
1. Kategori: 325,00 TL
2. Kategori: 270,00 TL
3. Kategori: 190,00 TL
4. Kategori: 152,00 TL
5. Kategori: 110,00 TL
6. Kategori: 82,00 TL

ya 5 ya 6 bilemedin 4 . karegori için yer kapma zamanı.

edit: efendim bilet fiyatlarını ben daha uçuk beklerdim. o kadarda fazla değil bana göre. bana göre derken kendi bütçeme göre bahsetmiyorum, bob dylan için böyle bi fiyat oldukça iyi.

4.kategori misal 152 lira. 152 lira yazın kuruçeşme'de orta dereceli rock veya indie gruplarının bilet fiyatıdır.

Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'ne gitmeyenler için anlatayım, burada 4,5,6'dan bilet alacaksanız eğer özellikle 6'dan boyunuzun uzun ve gözlerinizin iyi görmesi lazım. bunlar tamamsa gayet iyi başka sorun yok. zaten konser ayakta olmayacak haliyle. bob dylan'da artık son yıllarda öyle coşkulu söylemiyor. yani 6.kategori'den rahatlıkla duyarsınız. boy ve görme sorununuz yoksa en azından 5.kategori'den alın derim.

1.kategori iyi güzelde pahallı hali ile. ona vereceğimiz parayı bu sene olacak konserlere böleriz daha iyi.

bence paranız varsa eğer 3.kategori'den fazlasını almayın. dert etmeyin yani, konseri rahatlıkla izlersiniz.
(bkz: pamuk eller cebe)
gidilmediği takdirde çok büyük pişmanlık duyulacak konserdir.konserin olacağı yer çok güzeldir. 6.katagoriden bile çok büyük keyifle izlenir hiç sorun değil. bu yerden harika bir SMV konseri izlediğimi bilirim. not:tabi akan ter damlacıkları görülmek istenmiyorsa..
5 ve 6 hiç kalmamış.
4. Kategori: 152,00 TL den birde sevgiliye bilet; 354,00 tl eder.
not:muhtemelen gidemeyeceğim konser.
elalem ray ban den ötürü tanısın ve sırf özentilik olsun diye sevsin,
sen senelerdir tanımana ve hayran olmana rağmen konserine gideme.
bilet fiyatlarını görünce gidemeyeceğimi anladığım konserdir. sonisphere'e paraları yatırdık buna para kalmadı. en ucuzları da bitmiş. hayalkırıklığım tavan yapmış durumda.
sadece 1. ve 2. kategoriden biletler kalmıstır. geri kalan tüm biletleri sevgili türk halkımız tüketti.
1. Kategori: 325,00 TL
2. Kategori: 270,00 TL
3. Kategori: 190,00 TL - TÜKENDi
4. Kategori: 152,00 TL - TÜKENDi
5. Kategori: 110,00 TL - TÜKENDi
6. Kategori: 82,00 TL - TÜKENDi

(bkz: mp3 hareketimiz engellenemez)
çok ama çok efsanevi olacağını düşündüğüm konser. ve bir daha böyle bir olayın olmayacağını hesaba katarsak mutlaka gidilmesi gereken konserdir.
biletix'in 110 liralık merdiven biletlerini satışa çıkartmasıyla gidebiliyor olduğum konserdir.
hala deli gibi bilet aradığım konser. ya biletixin sitesinde o tükendi yazısı nasıl koyuyor insana biliyor musunuz ?
biletix tarafından atılan maillerde fotoğraf makinasının konsere sokulamayacağı belirtilmiştir. dipnot olarak söylemek gerekir ki bu biletix'in değil sanatçının bir isteği imiş...
konser esnasında , Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu semalarında konuşlanacak yağmur bulutlarının azizliğine uğramak istemeyen müzikseverlerin, şemsiyelerini yanlarında bulundurmaları olumlu bir hareket olacaktır
bugündür evet. hatta şuandır. bilet bulamayıp gidememek çok üzücüdür.
ama ben en çok başka şehirlerden bu konser için gelenlere üzüldüm. istanbulun eğlenceli hayatıyla değil bayrak yakan canı yanmış insanlarıyla karşılaştılar. sen senelerce bu konseri bekle, o gün gelsin, onda da her yerde eylem olsun..
Şu an gidemediğim için ağladığım konserdir.
güncel Önemli Başlıklar