bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    beşiktaş'ın averajla lider olduğu 1986 - 1987 sezonunun 34.haftasında oynanan ve beşiktaş'ın 86. dakikada yediği frikik golü ile şampiyonluğu galatasaray'a kaptırdığı maç.
    ligde hiç bir iddiası bulunmayan denizlisporlu oyuncuların maç boyu feci şekilde kastırmaları ve gol sonrası delicesine sevinmeleri akla binbir türlü soru getirmişti o dönem.
    ilintili bir diğer maç için (bkz: 24 mayıs 1987 malatyaspor beşiktaş maçı)

edit: maç 1-1 bitmiştir.
    3 ... ferrole
  2. 2.
    denizlispor'un hobileri arasında 'şampiyonluğa giden takımlara çelme atma'nın olduğunu gösteren maçlardan biri.
    4 ... nikim yok benim
  3. 3.
    denizlispor lu sol bek erol un 30 metreden attığı frikik golüyle berabere bitmiş müsabaka. * *
    ... serander
  4. 4.
    hayatımdan belki 2 sene çalan maç. çocuktum ve beşiktaşımın şampiyon olmasını istiyordum., ama beşiktaş'ın tüm rakiplerine gönderilen doğan marka arabalar teşvikler.. hepsini ergun gürsoy yaptı.. derwall vardı galatasarayın başında.. böyle şampiyon oldu galatasaray.. sonra da derwall türk futbolunda devrim yaptı dediler. çok ağladım o gün. o gözyaşlarımın sebebi ergun gürsoydur...
    4 -2 ... lirikadam
  5. 5.
    türkiye birinci futbol ligi'nin 19 takımlı olduğu sezonda oynanmış maç.

http://bim.tff.org/1986_1987.htm
    1 ... minik mavi balina
  6. 6.
    (bkz: erol tolga)
    (bkz: 31 mayıs 1987)
    ... mavi balina hem de minik
  7. 7.
    golü atan erol'un o gün çocuğu dünyaya gelmiştir. çocuğumun hatrına diyerek, takım arkadaşlarından izin alarak vurmuştur topa.
    1 ... tonights the night
  8. 8.
    dünyaya geldiğim ilk sezon'un sondan bir önceki hafta maçıdır.

bir ağustos böceği olarak o zamanlar 8.5 aylık falanım iyi hatırlıyorum. bok gibi bir gündü, babam yine annemi dövmüştü, annem ise her zamanki gibi dayağı sonuna kadar hak etmişti. iki dk durun orospu çocukları demeyi isteyerek maçı izlemeye çalışıyordum telefunken tv'de. tabi diyemiyordum da, ne olduysa erol'un 85'nci dakikada attığı gol ile babamın anneme salladığı en sert tokat'ın aynı ana denk gelmesiyle oldu. orada patlamışım artık amk hüngür şangır ağlamaya başladım ve evdekiler kavgayı kesti, benimle ilgilenmeye başladılar. sanıyorlardı ki o salakların gürültüsünden patırtısından korktum da ondan ağlıyorum. oysa hayatımın ilk yılında şampiyonluk gidiyordu amk göz göre göre. bu salaklar olayı kendi açılarından değerlendirip böyle bir duygusal damara bağladılar ve akşam dışarda yemek yiyelim triplerine girdiler. oldu da, akşam yemeğe çıktık baktım paso poz yapıyorlar biz aslında süper aileyiz, sende şanslı bir çocuksun, herşey çok süper falan... gece oldu onlar sevişmeye gitti, 1 hafta geçti gs'liler şampiyonluk turuna çıktı. dedimki benim kazancım ne? anladım ki hiç kimse! hiç kimse sen değil, hiç kimse senin kadar fikrime huzur değil ''beşiktaş''. işte o gün bugün her yer beşiktaş, herşey beşiktaş.
    ... 1gotlukyeracin