1. 1.
  uzun olduğunu biliyorum başını okuyun en azından.. sonda bazı örnekler var...

  ASALA eliyle 1973'den beri yürütülen Hıristiyan Ermeni terörünün, artık dünya kamu oyunda tepki çekmeye başlaması, Batılı emperyalist devletlerin yeni bir kuklaya ihtiyaç duymasından kaynaklanmıştır… Bu öyle bir kukla olmalıydı ki, ne Hıristiyanlar, ne Batılılar göze batsın!.. Tam tersine, hem Türkiye mesgul edilsin, hem de Türklerle Kürtler birbirini kırsın!.. Ustelik Türkiye'nin Suriye, Irak, iran, Filistin, Libya gibi müslüman devlet ve topluluklar ile arası bozulsun!.. Müslümanları öldüren, kendi insanına zulmeden bir duruma düşsün!.. işte PKK lideri Apo diye bilinen, o camlı bölmenin arkasında zavallı bir tavırla oturan Artin Agopyan'ın hikâyesi!..

  Bunu kim ortaya çıkardı biliyor musunuz?.. 31 mayıs 1999 günkü duruşmada söz alan bir şehit babası!.. Başbağlar katliamında oğlunu kaybeden Ahmet Beşkardeş, Artin Agopyan'a hitaben, kırmanç (Kürt) ağzı ile “ez kırmanç im” diye başlayıp “sen Kürt değilsin, Ermenisin!.. Eger Kürt isen, ben şimdi seninle Kürtçe konuşuyorum, bana Kürtçe cevap ver!..” dedi!.. Ve tabii hiç bir cevap alamadı!..

  Kürtleri bağımsızlığa kavuşturacağını iddia edip, Türkten çok Kürt öldüren, sözde Kürt “gerilla” kamplarında Türkçe eğitim yaptıran Abdullah Öcalan takma adlı Artin Agopyan, gerçekten Ermeni idi, ve Kürtçe bilmiyordu!.. Böylece “Apo” diye bilinen kaatilin aslında Ermeni olduğu kendi yüzüne haykırıldı, ve kayıtlara geçti!

  Hemen eklemek isteriz ki, bizim Kürt diye bildiğimiz vatandaşlarımız, bu terör furyasınin ortaya çıkışına kadar kendilerine “Kürt” demezlerdi!.. Hâlâ da çoğu o kelimeyi kullanmaz… Kendini Kırmanç, Zaza, Dersimli, Tatar uşağı olarak adlandırır. Boy ve aşiret adlarını kullanır. Bu da Avşar, Karakeçili, Türkmen demekten farksızdır.

  cnn tarafından yayınlanmamış bu olay çok garip gerçekten.. 800 den fazla şehit yakını katılmış duruşmaya..

  bakın bazı sözde kürt hakkı savunduğunu iddia edenlere yani teröristlere ::

  "parmaksız zeki" kod adlı şemdin sakık, ermeni'dir. Babaannesinin ermeni olduğunu kendisi açıklamıştır.

  - bölücü kürt partisi milletvekili sırrı sakık ta ermeni'dir.

  - pkk'nın önderlik ettiği sürgünde kürdistan hükümeti delegesi, 1959 silvan doğumlu semra bakır, ermeni'dir.

  - semra'nın kardeşi orhan bakır'ın asıl adı armenak'tır. Ermeni terör örgütü tikko mensubu idi, çatışmada öldürüldü.

  - sürgündeki hükümet delegesi meryem tabaş ermeni'dir. Dedesi hokar, ninesi haykanuş'tur.

  - "zazan bertin" kod adlı 1980-silvan doğumlu ruşen tapancı ermeni'dir. Dedesinin adı ohanis'tir. "mavi çarşı"nın yakılması eylemine katılmıştır.

  - 1975 doğumlu yusuf cihangir ermeni'dir. Dedesinin adı vartan'dır.

  - 1965-karakaçan doğumlu adnan dizin ermeni'dir. Dedesinin adı kirkor'dur.

  - 1970-siirt doğumlu nihat türksoy, hiç de türk soylu değildir, ermeni'dir. Dedesinin adı serkis, ninesinin adı zerdo'dur.

  - 1975-hazro doğumlu zanamazak yezidî'dir.

  - 1973-nusaybin doğumlu mehmet zeki şaşmaz yezidî'dir.

  - 1971-nusaybin doğumlu abdullah şaşmaz yezidî'dir.

  - pkk'nın avrupa'daki kasası nuriye kesbir yezidî'dir.

  - batılılar'ın aleyhimize kullanmak için seçtirdiği, avrupa parlamentosu üyesi feleknaz uca, yezidî'dir.

  - feleknaz'ın babası abdullah uca, yezidî kürdistan birliği başkanıdır, o da yezidîdir.

  - 1971-midyat doğumlu seyithan alpar süryânî'dir.

  - 1976-midyat doğumlu metin kesenci süryânî'dir. "beth nehrin" adlı süryânî ve asurî örgütünün kurucusudur.

  - 1975-midyat doğumlu adnan kesenci süryânî'dir.

  - 1977-bozova doğumlu mehmet güzel ermeni'dir. Dedesinin adı mıgırdıç, ninesinin adı ilsevik'tir.

  - 1983-nusaybin doğumlu bilal yürek süryânî'dir.

  - 1980-midyat doğumlu şevkiye atalan yezidî'dir.

  - 1966-midyat doğumlu fahrettin şahin yezidî'dir.

  - 1980-pervari doğumlu salih boğdu süryânî'dir.

  - "cihan" kod adlı, 1974-pertek doğumlu akif yadigâroğulları ermeni'dir. Büyük dedesi apkar, ninesi maryam'dır.

  - 1973-ömerli doğumlu metin gümüş ermeni'dir.büyük dedesi artin, ninesi dihram'dır.

  - 1977-silvan doğumlu bülent bakır ermenidir.

  - 1977-silvan doğumlu orhan olsen ermeni'dir. Büyük dedesinin adı iliyo, ninesinin adı mari'dir. Sahte çürük raporu alarak askere gitmemiştir.

  - 1977-karayazı doğumlu idris sefil ermeni'dir. Terörden hapis yatmış, sonra bir ara konya hadep gençlik komitesi üyeliği yapmıştır. Sahte çürük raporu alarak askere gitmemiştir.

  - idris'ın akrabası ersin sefil de ermeni'dir. Kuzey ırak'ta çatışmada öldürülmüştür.

  - 1974-hazro doğumlu haci içer'in hacılıkla hocalıkla alâkası yoktur, ermeni'dir. Dedesi ali, ninesi gule'dir. Hadep hazro ilçe yönetim kurulu üyesi idi. O da sahte çürük raporu alarak askere gitmemiştir.

  - adana'da yakalanan pkk'lı canlı bomba hatice arat yezidî'dir.dedesi hasso, ninesi meryem de yezidî'dir.

  - 1937-ceylanpınar doğumlu şemsi emen süryânî'dir. Hadep üyesi idi.

  - 1948-palu doğumlu zülküf demirtaş ermeni'dir. Bu hıristiyan herif, "hadep imamlar birliği" üyesi olmuştur!..

  - 1978-silvan doğumlu sidar şimşek ermeni'dir. Dehap ilçe teşkilatında görev yapmıştır. Büyük dedesi bedros, ninesi luşin'dir.

  - 1977-diyarbakır doğumlu mehmet sami geniş ermeni'dir. Uyuşturucu madde kaçakçısıdır, yakalanıp, 6 yıl hapse mahkûm edilmiştir. Büyük dedesi serkis, ninesi şuşi'dir.

  - 1975-afşin doğumlu özgür erbil ermeni'dir. Almanya'da, uyuşturucu tâciridir. Büyük dedesi akup (agop), ninesi lüsye'dir.

  - 1969-kurtalan doğumlu ihsan kaya süryânî'dir. Romanya'da pkk insan, silah, ve uyuşturucu kaçakçılığı yapmaktadır. Büyük dedesi görgis, ninesi şemuni'dir.

  - 1968-muş doğumlu kutbettin akşula ermeni'dir. Silah kaçakçılığından tutuklanmıştır. Büyük dedesi vartan, ninesi zelha'dır. Sahte çürük raporu alarak askere gitmemiştir.

  - 1979-yurtbeyi doğumlu barış başak ermeni'dir. Büyük ninesinin adı kotine'dir. Dtp kurucu üyesidir.

  - 1953-idil doğumlu abdülaziz özdemir ermeni'dir. Dedesi yusuf, ninesi kazo'dur. 21.2.1991 günkü çatışmada ölü ele geçirilmiş, sünnetsiz olduğu tesbit edilmiştir.

  - 1972-siverek doğumlu levent kayadağ ermeni'dir. Dedesi mikdat, ninesi havuş adındadır. 16.10.1993 günü çatışmada ölü ele geç irilmiş, sünnetsiz olduğu görülmüştür.

  - 1954-beştüşşebap doğumlu mehmet öztunç ermeni'dir. Dedesinin adı musa, ninesinin adı miran'dır. Pkk'ya yardım ve yataklıktan tutuklanmış, sünnetsiz olduğu tesbit edilmiştir. Daha sonra hadep antalya il kurulu'na seçilmiştir.

  - 1955-beşin doğumlu osman ergin yezidî'dir. Dtp merkez yönetim kurulu üyesidir.

  - 1962-siirt doğumlu basri kaysi süryânî'dir. Büyük dedesi gorgis, ninesi şemuni'dir. Ihd şiirt şubesi üyesi, ve dehap şiirt il teşkilatı delegesi idi.

  - 1980-siirt doğumlu ayhan kaysi süryâni'dir. Büyük dedesi gorgis, ninesi şemuni'dir. Pek çok olaya karışmış, 1997'de teslim olmuştur. Itirafçı olmuş, 1999'da tahliye edilmiştir.

  - 1973-yaylayanı doğumlu dilâver öncü ermeni'dir. Hadep konak şubesi yönetim kurulu üyesi idi. Izmir'de misyonerlik faaliyetinde bulunmuş, kilisede vaaz vererek hıristiyanlık propogandası yapmıştır.

  - 1965-firke doğumlu edip yıldız ermeni'dir. Büyük dedesi ğaço, ninesi rihan'dır. Hadep parti meclisi üyesi idi. Pkk'lı suçluların avukatlığını yapmaktadır.

  - 1964-benek doğumlu haşim benek ermeni'dir. Büyük dedesinin adı şiho, ninesinin adı kitro'dur. çatışmada sağ yakalanmış, hapis yatmış, sonra dep antalya-muratpaşa belediye encümeni adayı olmuştur.

  - 1954-kamberşeyh doğumlu mahmut hakkı eşiyok ermeni'dir. Büyük dedesinin adrı hokar, ninesinin adı haykanuş'tur. Hadep istanbul il teşkilatı sekreterliği yapmıştır.

  - 1959-urfa doğumlu izzettin kalaycı ermeni'dir. 8 yıl 8 ay hapis yatmış, sonra şanlıurfa hadep il teşkilatında görev almıştır.

  - 1948-kölük doğumlu mehmet cantekin ermeni'dir. Büyük dedesi bedros, ninesi meryem'dir. 1995 yılında hadep diyarbakır milletvekili adayı olmuştur.

  - 1952-nusaybin doğumlu mehmet zeki kanşiray süryânî'dir. Büyük dedesi zeytun, ninesi meryem'dir. 1990'da orman bakanlığı personelinin maaşlarının gasbedilmesi olandan dolayı tutuklanmış, hapis yatmış, sonra hadep gaziemir ilçesi yönetim kurulu üyesi olmuştur.

  - 1953-siirt doğumlu maruf altın ermeni'dir. Büyük dedesi ohanis, ninesi pori'dir. Ama babasının dönme adı hüseyin, annesinin dönme adı nafiye'dir. Böylece ermeni olduklarını gizlemişlerdir. Dep izmir-konak ilçe teşkilatı üyesi idi. Terörden 12 yıl hapse mahkûm olmuştur.

  - 1975-hazro doğumlu nevzat tedik yezidî'dir. Terörden 12 yıl hapse mahkûm olmuştur.

  - 1973-urfa doğumlu mehmet sait yalçın ermeni'dir. Dedesi girbuş, ninesi varti'dir. Ancak babasının dönme adı mehmet kerim, annesinin dönme adı mevlude'dir. 1997'deki bodrum bombalı saldırısının sorumlusudur. Müebbet hapse mahkûm olmuştur.

  - 1968-derik doğumlu fethi oktay süryânî'dir. Dedesi turnas, ninesi mennuş'tur. 1997'de yakalanmış, müebbed hapse mahkûm olmuştur.

  - 1948-palu doğumlu zülküf demirtaş ermeni'dir. Büyük dedesi kinkos, ninesi nazlı'dır. Ikisi de ermeni idi. Ermeniler'de görülen türk adları ve özellikle "türk" soyadları kendilerini gizlemek için alınmıştır. O yüzden dedelerin adlarını veriyoruz, babalar-analar takma türk adları taşımaktadır.
  1 -4 ... makara muko
 2. 2.
  Kürtler müslümanlaşmış ermeniler olabilirler. Lakin apo turktur ve devletin adamıdır.
  -1 ... trinitrotoluen
 3. 3.
  beceremediğiniz algı aforizmasına kaydıram.

  reyizin kankaları ne anlatıyor ?

  https://www.ajanshaber.co...calan-anisi-haberi/175887
  3 -5 ... timur cengiz hulagu
 4. 4.
  pkk hristiyan bir örgüt değildir içinde her dinden teröristi vardır. pkklı cenazelerine bakmanı tavsiye ederim.
  1 ... anavarza01