bugün

Melih ecertaş adasında biriymiş. Özgeçmişi oldukça etkileyici. Akp içinde adeta yıldız gibi parlamış.

http://m.airporthaber.com...kurulunda-degisiklik.html
Özet:
Kartal Anadolu imam Hatip Lisesi mezunu.
yakında bütün thy reklamlarında kadınların başı kapalı şekilde çıkmasını sağlayacak kişidir.

uçaklara da mescit yaptırır.
Mikemmel bir özgeçmişi vardır. Üst seviye şirketlerde yöneticilik tecrübesi!
Mülakattan direk geçmiş tip.
Buram buram akp buram buram torpil kokan yönetici. Verdiğim verginin her kuruşu haram olsun, doktor paranız olsun.

elbet bu devran dönecek oğlum.

(bkz: liyakat)
bu kartal imam hatip lisesi baya iyi bir eğitim veriyor sanırım. oradan mezun olanlar çok iyi yerlere geliyor.
Kartal imam hatip + beykent işletme (peh Peh Peh) + fulbright bursu + uçağa yolcu olarak binme tecrübesi + akp = thy yönetim kurulu koltuğu.

Einstein, hawking filan boşuna aramışlar her şeyin teorisini. Aha da yukarıda. Çabuk Nobel tedarik edin bu gence...

Bu arada yandaşlar daha dün fulbright bursu almış herkesi ajan ilan etmişti. Ne iş?
kartal imam hatip lisesi kısmını okuduktan sonra gerisini okumadım.
kartal anadolu imam hatipin yeni sloganı: bize emanet edilen her çocuğu uçuruyoruz.
iktidar hava yolları.
akape'nin 758976156531485. kul hakkı yeme icraatıdır. o yüzden şaşırtmadı.
şimdi sizin veya oğlunuzun kızınızın %90-95 kazanamayacağı bi okul kartal imam hatip. o puanı herkes alamaz.

bundan önce thyye askeriyeden şuradan buradan alakasız adamlar koyulur geçilirdi. Nitekip bilen bilir akp öncesi tamamen iflas etmek üzereydi hatta ve hatta isviçreye satılmanın köşesinden döndü.

şimdi en azından başarı oranı çok yüksek bi okul seçilmiş oradan seçiliyor. Bu başlığı açanların canını sıkan okulun bir imam hatip oluşu. Kendilerine uyan bi şeyler olsa puanıyla başarısıyla falan överlerdi tabii buradan atanacak çomar diye (bkz: swh)