bugün

1 sehit 1000000000000000000 tane lese bile kaybedilemeyecekken, sacma ve halkin gazini almaya ugrasilan bir sayidir. yazik.
keşke. ama ben şahsen inanmıyorum. peki ya siz inanıyor musunuz?
Yetmez ama evet dedirten hadise. Vur çelik kolların kopana kadar.
Ayrıca asker öldü diyen beyinsiz, asker ölür mü lan yarrak kafalı, şehit oldu diyeceksin tamam mı koduğum.
Keyif cuğaramı yakıyoruummm kalpkalpkalp.
keşke doğru olsa, ama gerçekten inanan var mı merak ediyorum. kim saydı ? genel itibariyle hükümete kızgın halkın gazını almaya çalışıyorlar böyle şeylerle. tabi ki belli bir kayıp verdirdik ama bu kadar olduğuna inanmıyorum. çünkü ciddi ve güçlü operasyonlar yaptığımıza inanmıyorum. dağ taş bombalayarak olmuyor bu iş.
sikerler böyle analizi.

çözüm istiyoruz artık ölüm değil.
he bobam he..

yaninada ekleyin başkanlık sistemi gelirse 1930 olur diye. amına kodumun çocukları.
yandaş medyanın öfkeli halkın gazını alma girişimlerinden biridir. cidden inanan var mı buna?
yetmez ama evet .
Silahlı kuvvetlerimizin bir aydır yaptığı başarılı hava ve kara harekatlarının sonucudur. Özellikle de hava kuvvetlerimizin bunda payı büyüktür. Bombardımanlarda Türk mühendislerin ürettiği hassas güdümlü bombalar, sığınak delici bombalar ve nüfuz edici bombalar kullanılmıştır.
Çözüm istiyorsanız bunu dağdaki vatan haini kahpelere söyleyin silah bıraksınlar, yoksa onlarında sonu bu 930 kancıkla aynı olacaktır.
(bkz: yetmez ama evet)

Amına koduğum barzoları hala acımadı kiii modunda havalara giriyorlar. Akılları sıra kuyruğu dik tutuyor şerefsizler.

Eskiden bunların leşlerini panzerlerin üzerine asıp ibreti alem olsun diye gösterirlerdi.
Dokuzyüzotuzunu da taksim'de sırayla cadde boyunca asacaksın bunların leşlerini.
Biz de keyifle biralarımızı yudumlayıp tam tam dansı yapacağıZ.
Evet. Hiç eğlencesi kalmadı bu işlerin la.

(bkz: pkk barış istiyorsa niye teslim olmuyor)
(bkz: Ölsün ibnelerin alayı)
görsel
lütfen olsun.
buna inananları göstermiştir. dur amk malı dur eksilemeden önce bi entrynin gerisini oku. pkk yandaşı falan değilim bende isterim ne 930 u 5000 tane geberse keşke. ama bildiğimiz gibi devletimizin matematik konusunda bazı sıkıntıları vardır bunu soma faciasında da gördük. yani hiç boşuna sevinmeyelim bu pkk boku 5-6 f16 yla dağı taşı bombalamakla bitmez ne yazık ki...
değil 930 2930 olsa bile bu işin silahla çözülemeyecek olduğunun aşikar olduğu istatistik.
babası ve abisi asker bir türk vatandaşı olarak bu güzel haberin doğru olmasını canı gönülden isterdim fakat ne yazıkki bu sayı abartılmış bir sayı.