1. 1.
  besiktas inonu stadinda 20:00 da baslayacak olan mac, ligdeki durumunu duzeltmeye calisan besiktas imiz ile yuzuncu yilini kutlayan ankaragucu acisindan buyuk onem tasimaktadir.
  ... 3 puan icin geldik
 2. 2.
  mustafa denizli'nin salı günü oynanacak wolfsburg maçı sebebiyle cuma gününe alınmasını istediği maç. bunun için federasyona başvurmuş. Tabi çarşamba günü Türkiye Kupasında Ankaragücü-Karşıyaka maçı olduğundan dolayı federasyon doğal olarak bu isteği reddetmiştir.
  E be Mustafa hoca iyi güzel düşünüyon da bi baksan Ankaragücü'nün fikstürü nasıl diye. Sen Wolfsburg'la oynayacan diye rakibin hiç mi dinlenmesin.

  Edit: Federasyon Ankaragünün maçını neden salı gününe almadı diyenler var. Bir bakıma mantıklı bir düşünce. Ankaragücü hafta sonu Ankaraspor maçı olduğu için bay geçmişti. Ancak rakibi Karşıyaka BankAsya maçını pazar günü oynadığı için kupa maçını salıya almak imkansız olmuş. Mustafa Denizli de federasyona başvurusunu pazartesi yapmak yerine bir hafta ya da on gün önce yapsa federasyon rahat rahat fikstürünü belirlese daha güzel olurdu. Şimdi iş "biz istedik federasyon hayır dedi"ye dönmüş oldu.
  1 -2 ... zebellah
 3. 3.
  (bkz: 92 93 sezonunda)

  edit: fenerliyim, merak ettim provokatör rolü nasil biseymis.
  2 -2 ... kapucino
 4. 4.
  beşiktaşın 7 eksikle ankaragücümün 40 tane fazla futbolcuyla eksiğinin olmasının imkansız olduğu maç...
  ... bizankaragucluyuz
 5. 5.
  ankaraspor'un ligden düşürülmesiyle fikstürde ankaraspor'u takip eden beşiktaşım, sezon sonuna kadar 1 hafta dinlenmiş takımlarla oynayacak.

  nitekim 28 ekim'de kafkafla maç yapan a.gücü için bu geçerli değil, bu da bir avantaj haliyle.

  wolfsburg maçından önce alıştırma yapmayı gidiyoruz, boğazları açalım hele bi.

  hem sonra uçtu kaçtı ya takımlar beşiktaş küme düştü ya, öyle diyorlar hani, bunun böyle olmadığını daha var, daha çook maç var olduğunu gösterelim.

  kısacası 3 puan için omuz omuza verelim.
  teker teker yola devam edelim.
  demirören sende maça gelme bir zahmet, sen gelince millet provoke oluyor.
  ha birde unutmadan;

  92-93 sezonunda
  iki takım şampiyonluk yolunda
  hatırlayın ne oldu o sezonda
  8-0'ı unutma!
  1 -2 ... particle
 6. 6.
  beşiktaşımın her türlü koyacağı karşılaşma.
  3 -5 ... satchafunkilus
 7. 7.
  berabere bitmesi muhtemel olan maçtır.

  (bkz: 0)
  -2 ... ruhuna el kaide
 8. 8.
  mustafa denizli'nin "aklığımız hafta içi oynayacağımız wolfsburg maçındaydı" ve "yağan yoğun yağmur sahayı ağırlaştırmıştı, olsun telafi ederiz" bahanelerini cebe koyarak takımı sahaya süreceği maç. denizli'nin herkesi yerli yerinde oynatması ve sabahın köründe başlayıp hiç ara vermeden yağan yağmurdan ötürü ağırlaşan zeminde orta sahada ernst ve fink ile başlaması durumunda beşiktaş'ın kazanma ihtimali yüksek olacaktır. tabi mert nobre'de lütfedip geçen sezonun 23. haftasında başladığı gol orucunu bozsa çok iyi olacak.
  ... nicolai hel
 9. 9.
  akrabanın düğününü es geçerek izleyeceğim maç. pek umutlu olmak gerekmiyor. ilk yarıda takımın durumuna bakılarak, ikinci yarının başında optimum sinir ve stres oluşturacak etmenler 20 yıllık süper kariyerli mustafa denizli tarafından düşünülüp uygulamaya konacaktır. inanmayanlar eskişehir maçını izlesin. rahat maç yok beşiktaş taraftarına! koltuğa yaslanıp nescafe içerek maç izleme keyfi yok! ne var? varyasyon var!

  yusuf şimşekli ilk 10'umuza başarılar dilerim. inşallah öyle değildir de 11 e 11 oynarız. 1 golden fazla atmayın, zahmet olmasın!
  ... kukurttetraoksit
 10. 10.
  kapalıda ki arkdaşımın "siz sıcak evinizde kahve içerken biz soğuk havada götümüz donuyor" demesiyle izleyeceğim maç.
  adam beni takip ediyor sanki.
  ... demlikahve