bugün

sözlük yazarlarının 31 aralık 2006 gecesi topluca hayatlarına son vereceği zirvedir. Katılımın yoğun olması bekleniyor.
(bkz: siz önden gidin ben adam çağırıyim)
bu eyleme istinaden aynı gün bir grup yazar, toplu olarak osuracakları ,ölüm yerine yasamayı tercih edecekleri bir organizasyon tertiplemektedirler.zirveler arası rekabettin had safhada olacağı bir gün olacak 31 aralık..
(bkz: yapma canim yapma kardesim)
yeni yıl heyecanının çok artması durumu.bir beklerken olduler dramı.
(bkz: sözlukteki moon tarikatı üyeleri)
31 aralık 2006 , saat:23:33

yer : boğaz köprüsü

-abi hadi 3 deyince hepimiz atlıyoruz.
-1
-2
.
.
-siktir et ya.

bonus edit:

-abi hadi 3 deyince zehiri içiyoruz.
-1
-2
.
.
-abi şeker koysaydık, hani daha rahat içeriz..
birtakim buyuk ve kucukbas hayvanlarin da zorunlu olarak katilacagi zirvedir. zira kurban bayramina tekabul etmekte ayni gun.
(bkz: psikopatizm)
(bkz: mulayim bey cenaze levazimatciligi)
pek katılmak istediğim zirvedir. zira ölüm çeşidi olarak aşırı dozu öneriyorum gençler. farkında olmadan ölüveririz.
(bkz: donulmez aksamin ufkundayim)
katılanların vasiyetlerini de yanlarında getirmeleri gereken zirvedir efenim.
odtü mimarlık fakultesi ogrencilerinin mm catısında gerceklestirecegi zirvedir. aynı hafta içindeki final jurisinin boyle bir tesebbuse sebebiyet vermesi olasıdır.
siyanürle ölmek de pek tatlı ölümler arasına girer diyorsanız sizin için canım fena çalarım işyerinden.
hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için. *
büyük ihtimal intehar ederken dinlenecek şarkı hususunda yazarlar bir karara varamayacak ve bu eylemden vazgeçilecektir.
(bkz: kendimizi intihar ediyoruz)
bari biriniz kalsında, zirveden notları yazsın. okuyalım. ahahahaha

kim daha iyi öldü. kimin ölüm şekli daha dramatikti vb. merak ederim ben şimdi.
ölme şekilleri için anlaşamayan yazarların bunun için bir anket açması ile ertelenecek eylemdir.
seve seve katılacagım zirvedir.
intihar ederken sozlugun reklami icin uludag sozluk yazili t shirtler giyilmesini onerdigim zirve.
alınan haberler göre "büyük olay" öncesinde, zirve esnasında anathema dinlenilerek "off abi hayat ne kötü yaa" denilecekmiş.
VAAT iN NE OLDUĞUNU MERAK ETTiĞiM EYLEM. ALAMUT KALESiNDEKi GiBi KANDIRILMIS YAZAR KARDEŞLERiMiZ ACABA DAHA ÇOK HANGi NESiLDEN OLACAK. (NESiL AYRIMINI KÖRÜKLEMEK)
(bkz: açılmadık saçma başlık kalmasın kampanyası)
güncel Önemli Başlıklar