bugün

31 aralık günü yapılması planlanan zirve. katılmak isteyenler benimle msn'den iletişime geçebilir. gabriel_omar_batistuta09@hotmail.com
bir msn grubu mu kursak acaba etkinlik için.
katılmak isterdim ama 2002 de askerdeydim ben hatay dolaylarında.
internetin kotası dolmasın beni almayasın msn grubuna.

ahmet necdet sezer'e selamlar.
+1'imle katılacağım zirve.
Counter atacaksak gelelim.
Hatun pompalama yoksa ben gelmem arkadaş. Zirve dediğin başka neye yarar ki?
2002de fotosentez yapıyordum katılamam o yüzden.
beğenenler +rep.
agugu gugu aguuu... ıngaaaa ıngaaa...
henüz hayatım kaymamıştı.

kaymamış hayatınızda geçen her günün kıymetini bilin.
2002'ye ibo show izleyerek ve tombala oynayarak girmek istemeyenlerin benimle iletişime geçmesi gereken zirve. msn adresim ilk entrymde mevcut.
taksim seçeneği de düşünüldü ama aksilik olmazsa ortaköy'de olacak gibi duran zirve.
yaklaşan zirve.

şimdilik gelenler;

haydarpasa da bilet kesen adam
cool adam
maldanadam
vaudeville for vendetta
kernel amadeus
bluevelve
merhaba ben pembe tolga
rs ne la
atan alir spor
twist
herasmus

benimle: gabriel.omar.batistuta09@hotmail.com'dan msn ile iletişime geçebilirsiniz. siz istek gönderin ben akşam eve geçince eklerim sizi msn'den.
(bkz: mağara soğuk muydu kardeş)
Gelmesine az kalmış zirvedir. Katılmak isteyen arkadaşlar, ilk entryde iletişim bilgilerim var. iletişime geçebilirsiniz.
şunun şurasında bir buçuk ay kalmış zirvedir. gelmek isteyenler iletişime geçebilir.
gabriel_omar_batistuta09@hotmail.com
2001 de ki parti gibi olacaksa dünden kayıt yaptırdığım olay.
Beşik kertmesi diye bir dizi ile anlaştım orada 2 bölüm oynayacağım. Çekimler yılbaşı başlıyor, üzgünüm.
2000 de fiyasko olduğu için geçen sene katılmadım eğer bu senede aynısı olacaksa ben gelmeyim. daha yeni 18 oldum utanırım hem.
son 10 gün kalmıştır. şu anlık 23 kişiyiz. sayı daha da artabilir. gelmek isteyenler yeşillendirsin.
ve büyük gün geldi. zirveden fotoğraf bekleyenler çok yanılıyor. o kadar çok görmek istiyorsanız katılsaydınız kardeşim.
zirveden fotoğraf bekleyenler biraz daha bekleyecekler.

fotoğraflar karanlık odada banyo ettiriliyor.