bugün

2007 senesinden bu yana ukte kısmında binlerce ukte doldurulmayı beklemekteydi. geçen her zaman zarfında bu kısım çöplüğe dönmüştü. ben (bkz: 6000 ukteyi temizliyoruz kampanyası)'nı başlatarak bu çöplüğü temizlemek için yola çıktım. 16.05.2016 tarihinde çıktığım bu yola * 31.05.2016 tarihinde gün itibariyle sonlandırmış bulunmaktayım.

bu sadece benim başarım değil, bu başarı yanımda olan, destek olan dostlarımında başarısıdır. onun için buradan başta esitsizligin her iki tarafi olmak üzere n dakota, abberline, entelpiposu, naneli limonata,meyyus, merveyitavla ve daha adını sayamadığım diğer ukte doldurmaya yardım eden yazarlara teşekkür ediyorum.

an itibariyle ukte kısmında teknik bir hatadan dolayı 22 adet ukte bugta kalmış durumdadır.bu durumu yönetime ilettim gereğini yapıp orayı temizleyeceklerdir. bu 15 günlük süreçte uktelerini özensiz doldurduğum yazarlar muhakkak olmuştur buradan kendilerine saygılarımı ve sevgilerimi iletiyorum ki onlarda bu durumu anlayışla karşılayacaklardır. bundan sonra size 0 km bir bölüm bırakıyorum arkadaşlar ukte doldurma konusunda jübilemi yaptım. bundan sonra rica ediyorum ukte verirken daha özenli ve nitelikli ukteler veriniz. aynı şekilde ukte doldururken daha özenli doldurmaya gayret edelim. ben pek özen gösteremedim ama sizler daha özenli olacaksınız eminim.

destek olan, olmayan, bu temizliğe katılan katılmayan tüm uludağ sözlük yazarlarına saygı ve sevgilerimi sunarım teşekkürler...

görsel
Yayında ve yapımda emeği geçen yazarlara teşekkürler. Güzel bir iş yapmış olduğunuz için sözlük adına size şükranlarımı sunuyorum.
sonunda temizlenmiştir.
ukte kısmındaki çöplüğün temizlenmesidir.
hasmet artik issizligin tiksinc boyutlara vardi bilmem farkinda misin?
(bkz: get a life)
tanımların epeycesi eften püften veya dostlar alışverişte görsün kabilinden de olsa, elde edilmesi şaşırtıcı bir performans.
Bu çalışmanın sonucu, Benim de bir adet uktem doldurulmuştur.

Afedersiniz ama bok gibi doldurmuşsunuz, boş kalsaydı keşke. işsiz ordusu.
hasmet ibriktaroglu nun başarısıdır. ibriği de bana devretmiş delinin manyağı. uludağ ruh hastaları sıralı tam listesinin ilk sıralarında yer alıyon biliyon değğ mi?
(#32687354) ukte doldurma konusunda jübilemi yapıp ibriğimi esitsizligin her iki tarafi'na devretmekle ne kadar doğru bir manyaklık ettiğimi anlamış bulunmaktayım. *
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.