1. 1.
    dikkat: "hayatı boyunca 31 çekmemiş olan insanın aktarımlarıdır."

31 cekmek metabolizmayi bozar. erken bosalmaya tetikler sizi. türkiye gibi sekse ac ülkelerde, 31 e mahkum gibi hissedersiniz kendinizi. siddetle uyariyorum; yapmayin!

bir ton adam taniyorum, ergenlige girdigi andan itibaren cekmis de cekmis, cekmis de cekmis. sonuc itibariyle kariyi önüne ciplak attim, siki kalkmadi lan adamin. bir cogu da, kiz henüz soyunurken bosaldi.

yani metabolizmayi ve psikolojiyi tamamiyle harap ediyor. birinin davranisi digerininkiyle uyum saglamiyor.

not: ya sen? diye soranlar olabilir. hayatim boyunca 31 cekmemis oldugumun meyvelerini aliyor, partnerimi 2. bosalmaya ulastirabiliyorum. ve her 2 bosalmasini da beraber yapiyoruz. ayni anda!

not2: siddetle karsiyim. cekmeyin!
    18 -46 ... amip
    #33965687 :)
  2. 2.
    Gerdek gecesi bahçe hortumu gibi boynu bükük kalınca anlarsınız.

Beyle tokat atarsınız hah işte o zaman kız straponu takar size dön der.
    16 ... promer
    #33965719 :)
  3. 3.
    (bkz: haram ulan haram)
    3 -3 ... patlayan kebap
    #33965726 :)
  4. 4.
    31 aslen erken değil geç boşalmaya neden olur. çünkü el ile masturbasyona alışmış bir penisin, vajinadan aynı hazzı alması uzun ve sancılı bir süreçtir. çok kez başıma gelmiştir boşalmadan birleşmeyi bıraktığım. faydası da sırf parntere yarar anasını satayım orası kötü.

Belki de bünyeden bünyeye değişir bilemem.
    11 -5 ... biladerinho
    #33965744 :)
  5. 5.
    HOYOTO BOYONCO 31 ÇOKMOMOŞ BORO OLOROK...
    31 rerererörörö canısı dünya üzerinde senin hiç 31 çekmediğine inanacak bir canlı dahi yok.

+baba bu yaşıma kadar hiç 31 çekmedim.
    -ibne misin lan amuğaa koduğuum.

Her yerde söyle evladım ibne der kapıya kadar geçirmeye kalkarlar.

Anlattıklarında gerçeklik payı varda hiç otuzbir çekmedim falan. Yapma aq.
    25 -2 ... mbks
    #33965762 :)
  6. 6.
    penis kurtlanması. evet elinizi yıkamadan sürekli 31 çekerseniz kurtlanır. kelebek bile çıkar.
    8 -4 ... zekanin dogurdugu deha kiz
    #33965766 :)
  7. 7.
    iyide partnerin var iki kere yapıyon boşaltıyon oh ballandıra ballandıra övdün kendini e o zaman ne bokuma bu başlığı açıyon ? Derdin ne ? Anlaöadım hiçbirşey !
    5 -1 ... varmisimcasina
    #33965905 :)
  8. 8.
    partneri varken bir insan zaten 31 cekmez. partnerim yokken de cekmedim. hic cekmedigimden bahsediyorum. bütün dönemlerde partnerim vardi anlamina mi geliyor bu. 13 yasimdan beri elimle iliskim olmadi.
    3 -3 ... amip
    #33965939 :)
  9. 8.
    hiç nefes almamış biri olarak "hayatı boyunca 31" den sonrasını okumadım.
    5 ... bearded bear
    #33966000 :)
  10. 9.
    hala muhalif olan kitle var. cekin olm cekin.

yarin ya sikiniz kalkmaz, ya erken bosalir ya da hayal ararsiniz.
    5 ... amip
    #33966300 :)