1. 1.
  Işınlanmadaki vergi sorunu.
  ... counterintuitive
 2. 2.
  dünyanın mad max filmindeki bir duruma gelmesi muhtemeldir. insanlardaki bu yozlaşma devam ederse 2100'ü görmeden o sürece girer. insanlar gerçekten kafayı yemiş durumda. devleti yönetenler bunların tamamen yansıması.
  1 -1 ... buzkutlesi
 3. 3.
  insan olmayacaktır.
  1 -2 ... bob lee swagger
 4. 4.
  dünyanın o kadar ömrü olduğunu hiç sanmıyorum. yinede tabi allah kerimdir.
  2 ... aeneskral
 5. 5.
  Kuvvetle muhtemel ki; Çok değil En fazla bir asır sonra böyle saçma sorulara kafa yoracak zaman ve mekân bulunmaz. Şimdiki Zamanın akışı bile değişti. Yaşı 30 un üzerinde olan herkesin malumu. O kadar çok gitmez.
  1 ... gazeloglu
 6. 6.
  bizi bağlamayan sorunsaldır. şunun şurasında taş çatlasın ( allah bilir tabi ) 50 sene daha varız. yani 2068-70 civarı yeryüzünü terk edip yerin biraz altında oluruz.

  insanlar böyle işte. nasıl olsa ben görmem deyip canım gezegenin anasını belliyorlar. küresel ısınma geliyor diyor bilim adamları buzullar eriyor diyorlar önlem almamız lazım diyorlar bu işin sonu kasırgalar depremler doğal afetler diyorlar o ensesi kalın götü kocaman kodamanlar "banane yaeaea ben yediğime bakarım 1 milyar dolar kazanacağım bu işten banane lan küresel ısınmadan kasırgadan" deyip umursamıyorlar 100 sene sonrasını. neyse sabah sabah sosyal mesajı da verdik böylece hadi bakalım.
  6 ... mel mel bakan gibson