1. 1.
    300 filminin devamı niteliğinde olduğunu tahmin ettiğim 2013 yılının ortalarında vizyona girmesi beklenilen film. 300 filminden bir çok oyuncuyu bünyesinde barındırıyor. henüz ön-prodüksiyon aşamasındadır. resmen ilan edilmemiştir.

ahanda imdb linki.

http://www.imdb.com/title/tt1253863/

tadında bıraksalar iyiydi... senaryo sıkıntısı çekiyorlar diye, çekilen her film seri oluyor artık holivud'da... halbuki finali zaten yeterince destansıydı...

edit:

gösterim tarihi 03.07.2014 olarak yazıyor ilk fragmanında...

buyrunuz;

https://www.youtube.com/watch?v=V5ei2rLnXsY+
    5 ... siyahgiyenadam
  2. 2.
    hepsi ölmedimi filmin sonunda nereye rise. ayrıca 300 spartalı batılılığı yücelten doğululuğu aşağılayan ırkçı bir filmdir. hiçte filmdeki olaylar gerçekleşmemiştir, 300 spartalıya pers kralı sadece ilk gün hafif silahlı piyadeleri göndermiştir. esas vurucu gücü süvarileri ve atlı arabalarını geçitin darlığından kullanamamıştır,filimde fil biel yolandım saçmalaığın ötesi. ikinci günde saldırmamış sonraki gün arkadan dolanmış leonidas ve adamlarını temizlemiştir. leonidas yalnızda değildir. arcadialılar arka cepheyi atinalılarda denizden gemileriyle desteklemişlerdir. filmde tek başına desteksiz savaş palavradan başka bir şey değildir. Pers imparatoru sonradan atinaya girip talan etmiş ancak donaması salamiste kaybedince ana karayla bağlnatıyı kaybetmemek için geri çekilmiştir. deniz savaşını kazanan atinalı komutanda sonradan perslere sığınmıştır. Tarihi gerçek budur, bu art niyetli holywood palavralarını tarih diye izlemeyin. leonidas dene yavşak kardeşinin çocuğuyla evlenen bir sapıktır. Spartalılar yeni doğna bebekleri keyiflerine göre biçimin beğenmezse uçurumlardan atarak öldürürürler, ama destanlara konu olurlar, nasıl kafadasınız analamadım ki?
    10 -2 ... senrey26
  3. 3.
    3-5 gotu acik spartaliyida kahraman yaptilar amk. ne demis william wallece; "tarih, kazananlarin istedigi gibi yazilir". tam olarak boyle olmasada bu anlamda bir sozdu.
    1 ... mrdean
  4. 4.
    300 rise of an empire
    ... 46raporlu
  5. 5.
    eva green'in artemisia'yı canlandıracağı film. *
    ... mardok
  6. 6.
    eğer ki güzel bir filmse seve seve izlerim. yok her film seri olmamalıymış, yok tarih böyleymiş. sen tarihin filmlerden öğrenilebileceğini düşünüyorsan zaten hata sende. ilgisi olan adam izler. 300 spartalı görsel bir şölendir kardeşim. doya doya izlerim.
    -1 ... kalores
  7. 7.
    "Allah'ım sana geliyorum!!!" nidaları attıran filmdir.

çok heyecanlandım.
    ... daglara sevdali adam
  8. 8.
    300 kalitesinde olacağını sanmam.. 300 ü izleyip sinemadan çıkınca biri 'this is madness' dese de uçan tekme atsam diye bakıyordum.. bence ilk filmin ekmeğini yemeye çalışan bir film olacak..
    3 ... draco von hagen
  9. 9.
    yeni fragmanı, imdb ve youtube'de yerini almıştır.

leonidas'ın karısı, başroldeki eleman ile yatarsa xerxes ordusuna katılırım. o derece.
    1 ... neden hagi
  10. 10.
    yönetmenliğini noarm murro adlı bir yahudinin -ki bu beni hiç şaşırtmadı- yaptığı devam filmidir. zack snyder senaryo yazımında ve yapımcılar arasında yer almıştır. tam bir gereksiz şölen!
    ... bir nefes hayat