bugün

Fiziken mümkün olmayan olaydır.
Şanzıman masrafı ağır olur.
dişliler birbirine çok hızlı sürteceği için anca iki metalin birbirine sürtme sesini duyarsınız.

ayrıca takla felan da atmaz.
Ayağı debriyajdan çekmediğin sürece bi şey olmayacak olay. Evet.
(bkz: deli mi sikti) ♞
geçmez dedirtendir.
6 ileri ve mandallı r si olan arabama alışmamın sonucunda arkadaşın 5 ileri ve 6. vitesin yerinde olan r vitesine alışamamam sonucu yanlışıkla yaptığım olay.
hız=220
sonuç alttan gelen cırrurur diye sesler ve olayı farkedip düzeltmem.
geçmez dedirtendir.
6 ileri ve mandallı r si olan arabama alışmamın sonucunda arkadaşın 5 ileri ve 6. vitesin yerinde olan r vitesine alışamamam sonucu yanlışıkla yaptığım olay.
hız=220
sonuç alttan gelen cırrurur diye sesler ve olayı farkedip düzeltmem.
Otomatikse hayatta geçmez , manuelse düşük hızda geriye alırsanız gidebilir yüksek hızda cart curt sesler gelir yine geçemezsin.
Devirin yüksek olduğunu düşünürsek gerçekleşmesi mümkün olmayan olaydır ilk araba kullanmaya başladığımda aklıma çok takılırdı 5 un arkası r ydi fiat arabada sonra Volkswagen e geçince boyle bir sıkıntım kalmadı.
Direksiyonu aniden kirıp bu sirada frene basip yan hilmi cem taklasi da atilabilir.
sen o hızda giderken vitesi geriye tak, sonra gel bi de bana tak.
Atmaz diyen herhalde Aracı Android li falan sanıyor. Atar güzel kardeşim atar ama motor direk aşağı iner araban takla ata ata parçalanır Yakıt deposundan sızan benzin küçük bir kıvılcımla patlar sen de yanarak yarraaa yirsin.
eğer araç önden çekişliyse takla attırır. arkadan ise takla olmasa bile agd olursunuz. araç pert olur. içindeki dahil.
Need for speed 3 oynuyorsanız işinize yarayabilir. Bunun dışında heyecan aramaya gerek yok.
(bkz: tabi lan manyak mısın)
Adamın birinin arabası ikide bir şanzıman dağıtıyormuş,

Tamire gittiği usta artık arabayı tamir etmekten sıkılır ve şu soruyu sorar,

- kardeşim sen ne yapıyorsun da bu araba bu hale geliyor.

- birşey yapmıyorum. 1-2-3. Rokeeettt.
vites kesinlikle geçmez. dişlilerin amına koyarsın.