bugün

doğru bir eylemdir. yapılması gerekendir. o metal yığını güzel gözlü tekirin kurbanı olsun.
kediye mercedesi versende bakmazlar.
ben direk eziyorum. mercedes ile değil ama bmw ile.
Kolaysa toros ya da Şahin ile durmayı başar da yol ver dedirten yazar beyanatı.
Mercedes hiçbir şey yapmasan kendi duruyor zaten bunun neresinde incelik? Yapabiliyorsan toros ile dur da senin gerçekten ince ruhlu hayvansever bir birey olduğun ispat olsun.
Ayrıca yol kenarındaki kedilere durmak da ne demek. Sen kedilere yollu mu diyorsun? Mercedes ile yol kenarındaki kedilere hallenen bir adet yazar içeren başlık.

Oldu olacak gecelik 100 dolar at al arabana. Sonuçta zenginim pozu veriyorsun. Evet.

100 az oldu diyorsan bu tekir için. Russian Blue daha pahalıdır. Sonuçta russian.
iyiliği gizlemek, kötülüğü gizlemekten daha üstündür demişler. merco olunca noldu şimdi aslanım?
Nereye domalıyoruz kardeşim? Evet
Tabi ki verilmeli. Kediler ve kopekler dünyanın en değerli varlıkları. Nasıl kiyabilir insan onların canini yakmaya.
ince bir davranıştır. sadece kedi de değil, köpek vs diğer hayvancıklara da yol vermek iyi olur.
Allah dagına göre kar verir derler bizde. 300 bin tl lik vicdana sahip olundugu için allah nasip etmiş o arabayı o kişiye.
kaç liraya kadar ve hangi markalarda yol verilebiliyor, listesini alabilir miyiz.
ince bir davranış değildir. insanî bir davranıştır. bizim en büyük hatamız insanlığın gereği olan bazı davranışları "ince davranış" diyerek takdir sebebi olarak yüceltmemiz. yeni nesilde bu çok yaygın bir yanlış. karısını hiç aldatmayan erkeğin yüceltilmesi de buna benziyor. bu yüceltme durumu, suça meyilli insanlar üzerinde "aman canım ben de sıradan biri olayım. beni de takdir etmeyiversinler." psikolojisi yaratabiliyor. halbuki toplum insani davranışları yüceltip ayrı bir özelliği varmış gibi ihtimam göstermese insan olan hiç kimse kedi ezmeyi aklından bile geçirmeyecek.
300 bin liralık mersedesle canı paha biçilemez olan bir canlıya yol vermektir.
HEP 310.000€'LUK MERCEDESiMLE YOL VERDiĞiM iÇiN umurumda değildir.

s500 amg coupe'den selamlar.

tekir yanımda.
300 trilyon dolar da versen o kedi gibi canlı kanlı birşey yapamayacağın yaratamayacağın için gayet doğru olandır. rahat bırakın hayvanları.
insanlığın, doğaya saygının örneğidir.
doğa'ya ve doğa'dan gelene saygı duymak zorundasın. öyle bi yazmışsın ki,o arabanın gram değeri yok o kedi karşısında bil yani.
vereceksin tabii it.
kediler şehirlerin efendisidir.
300 bin tl lik mercedese binince insan oldum sanmak. Olanları tenzih ederim. içimizde hala olamayanlar var.
adamlık parayla değil karakterle olur yeğennnn.