bugün

içinde bulunduğum erkeklerdir.
hayır yani ne olur oynarsam. bu benim hem hobim hemde eğleniyorum arkadaşım. yaşıma göre oyunlarda var.

hele bunun bide evli olanları vardır eşleri izin vermez onları hiç bilmiyorum ama.
Aldığım playstation'ı kurup oynamaya başlamam, 30'lu yaşlarımı bulacağına göre aralarında ben de varım bunların.
20 yaşındayım ama 35 de olsam yine oynardım.
"adamdır adam . inş. bende böyle olurum"dedirten cümle
20 yaşındayım 45 e kadar oynayacağım.
o zamana kadar ps43 çıkar.
oyun kültürü olan erkektir.

28 oldum, oyun farketmez buyur kardeşim gel saatlerce oynayabiliriz.
haftanın 6 günü akşamları evde oturup dizi izleyen tayfa tarafından hâlâ çocukmuş gibi davranılması kötüdür. televizyon izlemekten hoşlanmayan, evde vakit geçirmek isteyenler için idealdir oyun oynamak.

ek: batman arkham originsi alın, oynayın, bitirin. böyle bir oyun her zaman denk gelmiyor.*
10 yıl sonraki halim demekten korktuğum erkek.

edit: ne amk olmak istemiyorum. başka uğraşlarım olmalı.
asla evlenilecek bir erkek değildir. çocuktur hala bu salaklar.
ronaldinho tipi erkektir.
play Station'daki, "30 yaşından küçükler için uygundur" yazısını göremeyen erkektir.

bu işin yaşı mı olur arkadaşım, biri 30 yaşından sonra arka sokaklar izler, diğeri play Station'inda mis gibi oyununu oynar.
herkesin hayatına kimse garışamaz, yorumlamam bu gadar.
bi 30 yaşında bekar kel erkek değildir. (bkz: allahım sen koru)
Adam gibi adamdır. isteyen istediği yaşta istediği hobiyi yapabilir, bunun üzerinden eleştiren kişi de dar görüşüldür.
Halen çocuk ruhundan kopamamıştır.
konsol veyahut bilgisayar oynamanın yaşı yoktur.

oyunlar, çocuklar tarafından oynanır algısı tamamıyla cahil cühela bir tutum sergilemektir.

böyle düşünen insanla oy' umun bir sayılması gerçekten can sıkmaktadır.
34 yaşımdayım. ver ps, şu anda oynarım.
30 yaşından sonra parayı bulup, çocukluğumuzu komşu evdeki atari önünde sıra bekleyerek, yok adaptör ısındı yok monitör cızladı diye ağzı açık şekilde, atari sahibi bebenin her türlü zorbalığına göğüs gererek geçirdiğimiz için yaptığımız eylem olabilir.