bugün

Özellikle hanımefendiler bol bol yazsın. 30 altı sesini çıkarmasın.
Bence herkes kendi işine bakmalı. Belki tembellerdir. Belki çocuklarına veya eşine bakıyorlardır. Belki de herkes gibi canı sıkılıyordur...
Ne yani, 30 yaşından büyük olmanın vergisi mi var?
sözlüğün kalitesini yükselttiği için ergenlere batmaktadır.
O tip benim.

Buyur gel sor bakalim. Emin ol hoyrat davranmam üslubunu takindigin sürece.
Herşeyin yaşi yoktur. Herkes o yasa gelir dinlayamazsin!
Benim için işleyen zaman, senin için de işliyor ufaklık..
6 yil sonra umarim burada yaziyor olmam ya.
bizler olmasak ergenuslara kim yol gösterecek. kuyrukları düşme zamanı geldiğinde baya kafaları karışık oluyor...
O tip benim.

Her an konuşacak biri bulamazsın, belki konuşmak da istemezsin.
Yazmak, okunsun veya okunmasın, beğenilsin veya beğenilmesin
bir iz bırakmaktır. Yazma eylemi başlı başına anlamlı ve keyifli bir iş.

Dinlemek istersen gel misafirim ol anlatayım.
işsiziz çoccuğum,evde tuvalet kapsı açık sıçıyoruz.ne diyosun ?
39 yaşındayım ve Allah ömür verirse daha bir 39 sene daha yazma niyetindeyim.
Çivi çakıcam amk dünyasına!
Sözlüğe eski bir yazar olmanin hatırına kalite katmak istiyordur. Yoksa inci sözlükten bir farkınız kalmayacak.
(#38531520) dursun hele bir. Attığı başlıktaki entry kalitesini yükseltmek amaçlı yazar yaş ortalaması üstüne atış yapan uyanığın dikkat çektiği tiptir. Benim gibi bir tiptir.

O tip ki, örneği mutlaka sınırlı olacak şekilde, sosyal medya ortada yokken Türkiye'ye özgü sosyal medya diyebileceğimiz bir platformda yazmaya başlamıştır. Farkındayım bazıları 40 yaş üstü olan anne babaları ile yaşı yakın gördükleri için bize atış yapıyorlar. Ama yavrucuğum şunu anlamıyorsunuz, bizim yaş grubunda olup burada yazı yazıyorsa birisi, senin bilgisayar özürlü ebeveynlerinden farklı bir profildir, yaşı onlardan yüksek olsa bile. Biz siyah ekranlar zamanından geldiğimiz, kendi PC mizi toplayıp istediğimiz işletim sistemini cihazlarımıza kurabilen bir nesiliz. Sen daha elindeki cihaza parasını verip üreticisinin boyunduruğunda kalmaya mahkum olduğunu idrak edebildin mi onu düşün, buradaki insanlara bok atması kolay.

Diyebilirsiniz Madem öyle de ne burada oturup uzun uzun yazı döşeniyorsun be adam? Başlığı açıyorum sazan gibi oltaya geliyorsunuz. Bu olta değil hayatımın bir parçası. Buralara yazdıklarımı dönüp dönüp tekrar okuduğum oluyor. 10 yıl önce yazdığım bir yazı oylanıyor. Ve okuduğum yazıdan keyif alıyorum. Senin dönecek yerin var mı kardeşim, varsa da kendi alanın mı?
sözlükte takılmanın amacının çöpçatanlık olduğundan haberi olmayan tip.
ergenleri takmayıp toy yazarlara yol göstermesi gereken kişilerdir.
-20 olup sözlükte takılan birinin beyanı mı yoksa? insanların buraya kaydolurken amacını anlamış değilim? Hayat karı kız mı lan? Andaval sürüsü.
sorun bunu diyen yazar ya da yazarlardan çok internet dahil 19tl'lik paketle sözlük dünyasına ergenleri dolduran uygulamadadır.
o degilde 30 a kaldi 8 yil tehlikenin farkindamiyiz.
Sözlüğün kalitesini arttıran yazarlardır...
ergenlere mi bıraksın mekanı?
Konu Sözlük olduğu için, yazmak olduğu için gaaayette normaldir.
Al kırdın işte.
Zamaninda uye olmusuz iste. Yaklasik 10 sene evvel. Eh hala yaziyoruz tabi.
Benim. Arada bir yazıyorum.
- Yazmanın yaşı mı olur la? şeklinde atarlanan tiptir. Bi susarsan sakinleşecek. Ayrıca yaşın yazmaya ne tür bir engeli olabilir? Hobi bu şekerim!

https://www.google.com.tr...rceid=chrome&ie=UTF-8
güncel Önemli Başlıklar