bugün

lise çıkışlarında görülen 2 li.
15 yaşındaki kızla sevgili olan 30 yaşındaki adamdır. yok adam değildir.
adamin parasi varsa akilli olan kizdir, eli sikinden uzun erifin tekiyse akilsiz olan kizdir.
aslında baba sevgisinden yoksun bir genç kızdır kendileri.babasında bulamadığı sevgiyi 30 yaşında bi adamda sevgili olarak aramaktadır.küçüktür ve ikisinin ayrımını yapamamaktadır.
daha ileri seviye için;

`http://www.ensonhaber.com...yle-kacti-2010-10-08.html`
adamın kendi çevresinde kabul görmemesi ve kızın kendini bi halt zannetmesi sonucu orataya çıkan acınası durum.
15 yaşında ki kız.

liseli kızdır. abilerinden ablalarından duyduğu ''sevgili, aşk'' kelimelerini keşfetmenin peşinde olan kızdır. ne olduğunu bilmeden. ergen kızdır. daha beyni ufak olduğundan marjinal olmak ister, o duyguyu tadarken . aslında bu onun masum salaklığıdır.

30 yaşında ki erkek. 15 yaşında ki kıza bakabilecek kadar abazan, sapık, şerefsiz bir erkektir. liseli o ufak beyninin ''evet'' dediği o bilinmezliği fırsat bilmiştir.

15 yaşında ki cahil, heves etmiş kız, 30 yaşındaki fırsatçı şerefsiz erkek.
kullanılan aptal kızdır.
kimi zaman kolundan tutup , "o seni sadece bedenin için istiyor " diyesi gelir insansın.

ama bir işe yaramayacağı bilindiği için sadece içten içe "yazık" denilmekle yetinilir.

postalcılar için edit: abdullah gül ve hayrünisa gülün bir zamanlar yaşamış olduğu ilişki değildir.

onlar evlenmiştir.
burdaki mevzu sevgili + ayrılıktır. kullanıp atmadır...
kurta emanet edilen kuzu gibidir.
(bkz: ilköğretim yaş problemleri)
okuyarak değil, yaşayarak öğrenme konusunda azimli kızdır. görmeden inanmam diyen cinstendir. yaşasın görsün, tabii arkasında sonradan onu toplayacak güvendiği bir ailesi varsa...
15 likler kesmiyodur. puhaha 30 cm kuzeye doğru.
nufusa 15 yıl geç yazılan kızdır.*
götündeki kıllar pişmaniye kıvamına 1 kala denilesi sevgilidir..

sevgilisinin yaşıtları veli toplantısındayken lise önlerinde pinekleyen hayata geç atılmıştır.

30 yaşındaki abinin penceresinden bir bakış attım.
tersi de olabilir. aşkta ve savaşta herşey mübahtır diye biliyorum.
adamın hunharca hoplatacığı kız'dır.
kulanılan, kendini güzel ve özel kısacası bi bok sanan kızdır. 'ben yaşıtlarımla çıkmam' tribi yapar bunlar genelde. çıktığı adam daki zihniyet de 'ne götürsem kârdır .mına koyim' şeklindedir. yazıktır...
tehlikeli durumdur, hatta pedofili alarmıdır. bizim okulda askere veren vardı. o daha kötü. asker lan bu 15 yaşındaki kızın belini kırar yeminlen.
15 yaşındaki kızın aklı pek yerinde değil bir karış havada olduğundan, erkek sorgulanmalıdır.
15 yaşında sevgilimi olur lan.
sapık bir sevgilisi vardır. otuz yaşındaki adamın onbeş yaşındaki çocukla başka işi olmaz.
başına geleceklerden habersiz, saf bir çocuktur*. 30 yaşındaki adamın 15 yaşındaki bir çocukla ne diye sevgili olacağını sanırım hepimiz biliyoruz.
Liseli vardı ya ah o liseli kısacık etekli dar elbiseli şarkısı aklıma geldi ,bizim arabesk şarkılarda liseli kızlar çok geçer nedir bu ergen takıntısı bu abazan kodamanların. 15 yaşındaki kızın ipiyle kuyuya inen zihniyeti s..kmek gerekiyor, ulan o bir gün seviyorum seni der iki gün sonra başka birine sonra başka birine ,o yaştaki insan belden aşağıdan başka ne düşünebilir ,15 yaşındaki erkek rüyasında bütün dünyayı düzüyor ,kız ise yedi cihana vermiyorsa ben hiç bir şey bilmiyorum,kırkından sonra azanı tebeşir paklar misali,bu heriflerde suç yok ,suç farklı olacağım ortam yapacağım diyen ergenlerde.
30 yaşındaki pezevenge mi kızayım 15 yaşındaki safoza mı bilemedim... 30 yaşındaki adam ne bulur 15 yaşındaki çocuktan. Çocuk lan.
daha rahat kandırıyor olsa gerek. zaten akıllı bir şey olsa yaşıtlarıyla takılır. 15'lik çocuklardan fazdalanmaz.
gerizekalı ergen bir kızdır.

edit: evet hakikaten gerizekalıymış.
güncel Önemli Başlıklar